Дитяча легка атлетика ІААФ підкорила Дніпро!

307
14 травня у Дніпрі відбулися унікальні змагання – фінал чемпіонату міста за програмою «Дитяча легка атлетика ІААФ».
 
На Фестивальному причалі 260 юних спортсменів з 13 шкіл Дніпра боролися за звання найкрашої легкоатлетичної команди міста.
 
– Вперше в історії Дніпра ми проводимо такі змагання. Їм передували відбіркові старти за програмою «Дитяча легка атлетика ІААФ» в 13-ти школах міста, які підключилися до проекту. Діти дуже серйозно готувалися до сьогоднішнього дня, багато тренувалися. Це не фестиваль, не показові виступи, а справжні змагання, – сказала президент Федерації легкої атлетики Дніпра Марина Філатова. – Унікальність цієї програми в тому, що усі діти, незалежно від їхніх фізичних даних, можуть займатися легкою атлетикою і працювати в команді. Це забирає наших дітей від комп’ютерних іграшок, з вулиць і демонструє, що заняття спортом – це цікаво.
 
 
Діти змагалися у двох вікових категоріях – 9-10 та 11-12 років. Команди складалися з 10 учасників. Чемпіонат складався з шести етапів, під час яких юні легкоатлети демонстрували свої вміння в стрибках у довжину, бігу з бар’єрами, стрибках з жердиною, метанні спису, а також різноманітних естафетах. Також діти могли взяти участь в цікавих майстер-класах, які провели відомі легкоатлети Дніпра. Серед них була Ганна Рижикова-Ярощук: «Сьогодні легка атлетика представлена в полегшеному варіанті, щоб зацікавити дітей, залучити їх до активного способу життя. Я тут на локації естафет допомагаю школярам, розповідаю, як правильно виконувати завдання».
 
 
Для дітей організували також цікаві зони відпочинку, де усі бажаючі могли зробити аква-грим, підписати листівку до Дня матері, сфотографуватися на пам’ять чи пограти з аніматорами. Підтримати маленьких спортсменів прийшли їхні батьки та друзі, які підбадьорювали учасників кричалками з імпровізованих трибун.
 
Призи були передбачені для усіх – і для дітей, і для викладачів фізкультури. Хлопчиків та дівчаток нагороджували медалями, грамотами, іграшками, солодощами. А ще для юних чемпіонів організатори підготували сюрприз. Команда-переможець у віковій категорії 9-10 років за тиждень вирушить до Києва на матчеву зустріч з переможцями подібних змагань в інших містах.
 
 
У підсумку у віковій категорії 9-10 років перше місце посіли учні школи №28, друге – №112, третє – №6. Серед спортсменів 11-12 років перемогла школа №69, срібло взяла школа №6, бронзу – №75.
 
Організатори наступного року планують долучити до проекту ще близько десяти шкіл Дніпра, а також інших міст області – Кам’янського, Павлограду, Нікополя та Кривого Рогу.
 
За інформацією порталу Misto News
Попередня статтяАнна Плотіцина перемогла у Монжероні
Наступна статтяУ Чернівцях відбувся Біг миру-2017