Юрій Грицак та Валентина Полтавська виграли Одеський півмарафон

284
25 червня в Одесі відбулась головна бігова подія міста – ArcelorMittal Odesa Half Marathon 2017.
 
Другий за ліком Одеський міжнародний півмарафон зібрав понад 2000 учасників з 25 країн світу –України, США, Білорусі, Естонії, Молдови, Франції, Іспанії та інших. Любителі бігу та професійні спортсмени стартували біля Одеського національного академічного театру опери та балету під музичний супровід національного оркестру та гучні оплески 7 000 глядачів та вболівальників.
 
Абсолютними переможцями другого Одеського півмарафону стали Юрій Грицак (Миколаїв) серед чоловіків та Валентина Полтавська (Одеса) серед жінок. Атлети першими здолали головну дистанцію 21,0975 км з часом, відповідно, 1:08.04 та 1:20.42.
 
Зазначимо, що Юрій тріумфував на цих змаганнях і торік. Зараз від самого старту до середини дистанції він вів боротьбу за лідерство з Сергієм Марчуком. Але потім Марчук почав уповільнювати темп. У підсумку Грицак випередив свого головного суперника на одну хвилину Марчука. Третім з часом 1:09.45 став Артем Піддубний.
 
У жінок запеклої боротьби не вийшло. Протягом дистанції Валентина Полтавська не давала шансів іншим учасницям і випередила на фініші найближчу суперницю на 3 хвилини.
Попередня статтяПовернення збірної України з командного чемпіонату Європи-2017
Наступна статтяСергій Смелик: «Переграв суперників психологічно»