Руслан Дмитренко та Надія Боровська виграли «Луцьку десятку-2017»

413
Одинадцята за ліком «Луцька десятка» відбулася 1 липня в обласному центрі Волині. Вулицею Глушець змагалися 48 майстрів спортивної ходьби. Найсильніші скороходи країни йшли 10 кілометрів, юніори «намотували» 5 км.
 
У чоловіків лідерство з першого кілометру захопили волинянин Іван Лосев та Руслан Дмитренко з Донеччини. Спеціаліст у найдовших, 50-кілометрових заходах, ще один місцевий атлет Іван Банзерук йшов за ними третім. Для переможця цьогорічного командного чемпіонату Європи «десятка» – хороше тренування. Лосев та Дмитренко йшли «ніс у ніс» до останнього кола, на якому більш титулований Руслан на декілька десятків метрів обійшов Івана. Така конкуренція дозволила Дмитренку перевершити рекорд змагань й показати на 10 кілометрах 39.17 хв. Лосєв – другий, а Банзерук – третій.
 
Не мала істотної конкуренції у жіночому заході волинянка Надія Боровська. З часом 43.41 вона майже на дві хвилини випередила двох своїх землячок – Василину Вітовщик та Валентину Мирончук. Змагання в юніорів виграли також волиняни – Валерія Шоломіцька у дівчат (25.41) і Віктор Шумік у хлопців (21.00).
 
Руслан Дмитренко розцінив старт у Луцьку, як підготовчий до чемпіонату світу, на який він вже відібрався на дистанції 20 км. «Мені завжди приємно змагатися у Луцьку, ці змагання – етап підготовки, вдвічі приємно перемогти ще й з рекордом «Луцької десятки», – сказав Дмитренко після фінішу.
 
Надія Боровська також вважає, що «Луцька десятка» – проба сил перед чемпіонатом світу у Лондоні. «Тут сьогодні стартувала майже уся збірна України, яка у липні готуватиметься до Лондона та до інших стартів в Європі. Зробили сьогодні хорошу темпову роботу. Вже у понеділок збірна вирушає до Туреччини. Там у горах відбуватиметься збір, потім повернемося в Україну і далі – дорога на Лондон».
 
Відзначимо, що перед церемонією нагородження переможців «Луцької десятки» перший віце-президент Федерації легкої атлетики України та керівник обласної федерації Володимир Рудюк провів своєрідну презентацію волинської команди зі спортивної ходьби, яка у липні-серпні змагатиметься на трьох міжнародних стартах – чемпіонаті світу, а також молодіжному та юніорському чемпіонатах Європи, а також преміював атлетів та тренерів.
 
Попередня статтяПопередні заявки на чемпіонат України-2017 та зміни у розкладі
Наступна статтяПовернення переможців командного чемпіонату Європи з багатоборства!