Анна Плотіцина: «Попереду у нас ще естафета»

347
Фото (с)Павло Маменко
 

Півфінал з бігу на 100 метрів з бар’єрами, у якому бігла Анна Плотіцина, почався з фальстарту. Щоправда, суддя дав усім зелену картку, але безслідно для всіх учасниць це не пройшло. Українка пробігла дистанцію за 13,08 с, чого було замало для виходу у фінал.

 
– Не всім бути фіналістами, потрібно бути й реалістами. Хоча я хотіла у фінал і не відкидала такої можливості. Я дуже шкодую, що не пішла тренуватися до професійного тренера (не будемо називати імена) ще дуже багато років тому. Десь соромилася запитати, а потрібно ризикувати. Долю не можна звинувачувати і корити; не можу й на свою ображатися. Так сталося: у кожного своя дорога, свої спотикання.
 
Але ви від так багато від чого відмовлялися разом з тренером. Навряд же це лише заради цього сезону? Бо ви так говорите, ніби це останній турнір у вашій кар’єрі.
 
Про завершення кар’єри я не думала. Дивно, що зима була такою хорошою, а літо… Було багато стартів, скільки досвіду, що виходь – і біжи. Але людська натура настільки багатогранна… Інколи перешкоди беруться нізвідки. Приміром, людина перша у світовому топ-листі сезону, а перед чемпіонатом світу йде і підвертає ногу. Зі спортсменом найвищого рівня тренер повинен носитися так, ніби він з кришталю.
 
У вас залишаються попереду старти?
 
У нас завтра естафета! Фінал з бігу на 100 метрів з бар’єрами ввечері, а естафета зранку і ввечері. Тому, думаю, дівчата навіть зраділи, що я не потрапила у фінал (посміхається). Будемо освоювати нові горизонти.
Попередня статтяДві кваліфікації і початок боротьби десятиборців у ранковій програмі сьомого дня чемпіонату світу-2017
Наступна статтяОлексій Касьянов – про перший день змагань десятиборців у Лондоні-2017