Артем Піддубний та Оксана Юрчук – чемпіони України-2017 з марафону

342
24 вересня у Дніпрі відбувся чемпіонат України з марафону. Змагання проходили у рамках масштабної спортивної події Dnipro ATB Marathon, в якій взяли участь 1700 спортсменів.
 
На головній, марафонській дистанції найшвидшим серед чоловіків став 23-річний легкоатлет з Бахмута Артем Піддубний. Він фінішував з результатом 2 год. 21 хв. і 47 сек. Серед жінок найкращою стала 30-річна спортсменка з Хмельницького Оксана Юрчук – 2:51.28.
 
Також у Дніпрі визначили переможців напівмарафонської дистанції, традиційно відбулися дитячі забіги на дистанціях 1000 м, 500 м і 100 м, на фініші яких кожен маленький учасник отримав свою власну медаль. Окрім цього професійні легкоатлети та бігуни-аматори подолали «Милю добра» аби зібрати кошти на порятунок життя військовослужбовцю.
 
– Це благодійний забіг на милю, – розповіла президент Федерації легкої атлетики Дніпра Марина Філатова. – Стартовий збір становив 150 грн з особи. Усі виручені кошти, а це вийшло близько 20 тис. грн, ми віддамо на лікування бійцю Валерію Більку. Наша головна мета – показати, що підтримуємо наших хлопців і морально, і духовно. Це найменше з того, що ми можемо зробити заради повноцінного життя нашого захисника. Але згуртувавшись, навіть невеликими кроками, люди здатні змінити світ на краще.
 
 
Зазначимо, найстаршому з бігунів – 70 років, наймолодшому – лише два. Під час марафону для бігунів працювали дев’ять пунктів гідратації та харчування. Підготували також 2 тис. літрів води, ізотоніки, 1,5 тонни фруктів і печива. За станом здоров’я спортсменів стежили фахівці 13 карет швидкої допомоги та дев’ять екіпажів Червоного Хреста.
 
– Вперше чемпіонат України з марафонського бігу пройшов у Дніпрі. Серед міст була дуже велика конкуренція, ми довго вагалися, хто ж цьогоріч прийме змагання такого високо рівня. І тепер розуміємо, що Дніпро не підвів. Організація заходу вражає, – зауважив президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул.
Попередня статтяЄвгену Нікітіну – 60!
Наступна статтяВолодимир Киц та Марія Шаталова виграли «Буковинську милю-2017»