Призи від Петрова, нагороди від Бубки, потрійний від Шух

278
16-17 грудня у бахмутському легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з легкоатлетичних стрибків на призи особистого тренера олімпійських чемпіонів Сергія Бубки, Олени Ісінбаєвої та Тіаро Браз да Сілви, Заслуженого тренера України Віталія Петрова.
 
Програма змагань включала 4 види: стрибки з жердиною, стрибки у висоту, стрибки у довжину та потрійний стрибок. У чемпіонаті взяли участь 16 команд з Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Київської, Луганської, Миколаївської, Полтавської та Харківської областей.
 
На церемонію урочистого відкриття змагань завітали почесні гості: Герой України, олімпійський чемпіон Сергій Бубка, бронзова призерка Олімпійських ігор Олена Говорова, заступник голови Донецької обласної державної адміністрації Віктор Ремський, бахмутський міський голова Олексій Рева, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації Володимир Мицик, президент Федерації легкої атлетики Донецької області Віктор Лис та заслужений тренер України Ігор Скирда. Під час відкриття змагань бахмутському міському голові Олексію Реві вручили подяку Міністертва молоді та спорту України за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту України, а також подяками НОК та пам’ятними сувенірами нагородили провідних тренерів та діячів сфери фізичної культури та спорту Віктора Лиса, Ігоря Скирду, Тетяну Серорез, Ігоря Анушкевича, Костянтина Кірпулянського, Івана Костянецького, Віктора Ремського, Володимира Мицика та чемпіонку Європи з легкої атлетики серед юніорів Олену Радюк.
 
Серед учасників змагань слід відзначити Анастасію Котову (Київська обл.) та Тетяну Гомору (Харківська обл.) у стрибках з жердиною серед дівчат до 16 років, які подолали планку 3.20, і лише за кількістю спроб перемогла Анастасія. Серед дівчат до 18 років переможницею стала Марія Ященко (Київська обл.) з результатом 3.70. Серед юнаків до 18 років переміг спортсмен з Дніпра Ігор Корнишов (4.40), чоловічу жердину виграв досвідчений та титулований Олександр Корчмід – 4.80.
 
В стрибках у висоту серед дівчат до 18 років перемогла представниця Миколаївщини Катерина Макаренко (1.65). Серед юніорок звання найкращої виборювали Ірина Миронюк та Ольга Мильничук (обидві з Житомирської області) — спортсменки взяли висоту 1.70, але за спробами виграла Ірина. Давід Оломський з Костянтинівки намагався штурмувати рекорд бахмутського манежу серед юніорів (2.06), але ця висота поки не підкорилася йому, кінцевий результат –  2.02.
 
В стрибках у довжину серед дівчат до 16 років з показником 5.30 перемогла Арина Зінченко (Бахмут), серед юніорок боротьба за перше місце відбулася між рекордсменкою світу з багатоборства Аліною Шух (Київська обл.) та Іриною Нерубальщук (Харківська обл.). Лише один сантиметр визначив долю першого місця: Аліна Шух — 5.67, Ірина Нерубальщук — 5.66. Серед жінок-молоді у довжині перемогла Оксана Мартинова (Харківська обл.) – 5.93. У юніорів Даніїл Горбенко з Бахмуту намагався скласти конкуренцію Артему Матвєєву (Полтавська обл.), і хоча йому вдалося показати свій найкращий результат у приміщені (7.08), цього виявилося недостатньо — Артем стрибнув на 7.22.
 
У потрійному стрибку Артем Коноваленко двічі був близьким до результату 15 метрів, але все ж трошки не вистачило, і він настрибав на 14.96. Аліна Шух спробувала свої сили у нетиповому для себе виді — потрійному стрибку, і показала досить непоганий результат – 12.00.
 
Попередня статтяКиївські рішення Виконкому ФЛАУ
Наступна статтяЮрій Тумасов про Валентина Васильовича Петровського