У Миколаєві втретє відбулися змагання з півмарафону

235
6 травня у Миколаєві на площі Соборній відбувся півмарафон – третя в історії міста спортивна подія подібного масштабу.
 
До благодійного спортивно-масового заходу долучились сотні миколаївців. Серед них як професійні спортсмени, так і аматори. Біговий маршрут для учасників проклали центральними вулицями міста. Спортсмени долали дистанції у 5, 10 та 21,0975 км. Також відбувся командний півмарафон (по чотири учасники в кожній команді). Цього року вперше у півмарафоні взяли участь діти з обмеженими можливостями. Кожен з них отримав від організаторів подарунки.
 
Перед стартом миколаївці провели розминку з майстром спорту України, учасницею чемпіонатів світу з легкої атлетики Тамарою Бірюк. Першими на короткі дистанції вийшли наймолодші учасники, віком від 6 років. Після них стартували дорослі, найстаршому з яких виповнилося 85 років. Спортсмени, які продемонстрували найкращі результати, отримали грошові призи від спонсорів: 3000 грн за перше місце, 2000 – за друге, 1000 – за третє.
 
Перемоги на півмарафонській дистанції здобули Юрій Грицак серед чоловіків (1:10.11) та Олександра Олійник серед жінок (1:20.29). Олександра, між іншим, окрім першого місця в заліку представниць чарівної статі, показала третій час серед усіх учасників змагань.
Попередня статтяПівмарафон у Новій Каховці виграли Михайло Богданов та Тетяна Біловол
Наступна статтяЗ днем Великої Перемоги!