Відзнаки для легкоатлетів і тренерів Київщини

313
На Київщині стало доброю традицією відзначати досягнення спортсменів, тренерів, функціонерів, громадських діячів та інших працівників спортивної галузі області на честь Дня фізичної культури і спорту України. Не був винятком і 2018 рік. Управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації організувало урочистості на честь всіх причетних до спортивних досягнень Київщини.

 
На своє професійне свято завітали видатні спортсмени Київщини, члени збірної України, переможці всеукраїнських та  міжнародних змагань, олімпійські призери, відомі тренери, керівники державних та комунальних закладів, спортивних федерацій, організацій, партнери спорту та представники ЗМІ.
 
До обласної адміністрації з усіх куточків Київської області з’їхалися понад 400 представників спортивної галузі, а близько 350 найдостойніших були представлені до нагородження від Міністерства молоді та спорту України, Національного олімпійського комітету України, Київської обласної державної адміністрації та Управління фізичної культури і спорту КОДА.
 
Начальник управління фізичної культури і спорту КОДА Сергій Тимофєєв урочисто відкрив захід вітальним словом та врученням відзнак Управління. Почесні грамоти та подяки за вагомий внесок у розвиток і пропаганду фізичної культури і спорту отримали представники спортивних регіонів Київщини, як представники адміністрацій, так і спортсмени та їхні тренери. Були відзначені і представники легкої атлетики, зокрема, Аліна Цвілій і Оксана Романюк.
 
Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган вручив грошові сертифікати стипендіатам, серед яких також були представники легкої атлетики: спортсмени Мар’ян Закальницький, Аліна Цвілій, Сергій Никифоров, Аліна Шух, Ольга Голодна, Тетяна Кравченко, Віктор Самолюк, Вікторія Сахно, Андрій Гречковський, Наталія Дишлюк і тренери-викладачі та викладачі з легкої атлетики Наталія Гредунова, Володимир Зайцев, Сергій Кушнір, Артур Печій, Олена Самолюк, Анатолій Соломін, Сергій Стельмах, Олександр Шевченко і Майя Шух.
 
У ході урочистостей Сергій Тимофеєв вручив 40 посвідчень  членам штатної збірної команди Київської області з олімпійських видів спорту, створеної вперше в історії, члени якої ще з середини червня мають офіційні робочі місця з посадовим окладом. До складу збірної увійшли провідні спортсмени області, серед яких легкоатлети Марія Слобода, Наталія Дишлюк, Вікторія Шкурко, Владислав Жирний, Юрій Замрига, Марія Мазуренко, Юлія Мороз, Маріанна Савджи та Марія Ященко.
Попередня статтяЧотири медалі українців на старті чемпіонату світу у категорії «Мастерс»
Наступна статтяСтипендії від Кабінету Міністрів України