У Чорноморську відбувся науково-практичний семінар для тренерів

228
9 жовтня у Чорноморську в конференц-залі готелю, де в ці дні розміщуються учасники навчально-тренувального збору національної збірної команди України та державних центрів олімпійської підготовки з легкої атлетики, відбувся науково-практичний семінар на тему «Сучасна система багаторічної підготовки легкоатлетів до спорту вищих досягнень» для тренерів з легкої атлетики Одеської ТФЛА.

 
Захід було організовано в рамках програми підвищення кваліфікації тренерів ФЛАУ у регіонах, яка за цей рік охопила вже близько десяти областей України.
 
Близько 30 тренерів з різних спортивних закладів і міст Одещини мали можливість вислухати доповіді Заслуженого тренера України, доцента Бойка Анатолія Григоровича на тему «Сучасна модель багаторічної підготовки легкоатлетів» й одного з провідних тренерів-масажистів національної збірної команди Савченка Євгена Володимировича на тему «Підготовка легкоатлетів до основної частини тренування. Сучасні засоби відновлення та профілактика травматизму у легкій атлетиці». Окрім означених тем, учасники семінару активно ставили питання на споріднені теми, які стосувалися практичного досвіду лекторів з використання тих чи інших спеціальних вправ або окремих методів розвитку необхідних спеціальних якостей у підготовці спортсменів, які досягли високих результатів на міжнародній арені, засобів відновлення і методів уникнення поширених у легкій атлетиці травм і пошкоджень. Загалом впродовж семінару тривала жвава та відверта дискусія на професійні теми між слухачами та лекторами.
Попередня статтяІвано-Франківськ протестував трасу чемпіонату України з кросу
Наступна статтяЮнацькі Олімпійські ігри: фаворити підтвердили клас, Касян – з особистим рекордом