Віктор Грінюк: «Коли торік учасників було 800 – ми божеволіли, як це багато. Зараз їх зібралося під 900!»

232
У Києві в манежі міської ШВСМ відбувся чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщенні серед ДЮСШ та СДЮШОР серед атлетів 2004-2005 рр.н. Вони зібрали рекордну кількість учасників – близько 900 – з усіх куточків країни. Командний залік чемпіонату виграла збірна Київської області, залік ДЮСШ – харківська КЗ КДЮСШ “ХТЗ”, залік СДЮШОР – столична школа №6. Зазначимо, що для багатьох з дітлахів це був перший старт національного рівня в житті.
 
 
– Незважаючи на часті песимістичні настрої, мовляв, у нас все погано, діти не йдуть в спорт, у нас зібралася просто шалена кількість учасників, – розповідає президент ФЛА м. Києва Віктор Грінюк. – Це, певно, і завдяки роботі ФЛАУ, і нашої міської федерації. Минулого року у нас тут виступало під 800 учасників, і ми божеволіли від радості, як це багато. Сьогодні ж їх приїхало 900! Я цьому дуже радий. Це те, заради чого ми працюємо, реконструюємо цей манеж. Щоб ці діти могли повноцінно тренуватися, виступати, і потім гідно представляти нашу країну у світі та Європі.
 
Ми дуже любимо ці змагання. В такому віці ще важко визначитися, хто ти є в легкій атлетиці, чого хочеш досягти і в якому виді. І зараз, виставляючи цих дітлахів у найнесподіваніших поєднаннях – хтось біжить та стрибає, хтось біжить та метає, тощо, тренери мають можливість побачити, до чого їхні підопічні більш схильні. Адже наше завдання, як територіальної ФЛА, виростити під збірну України юніора, який знається на техніці в різних видах, і при цьому не травмований. На цих хлопців та дівчат зараз приємно дивитися, вони вже сформовані молодші юнаки – у них осанка, вони можуть бігати, стрибати, фінішувати, стартувати. Тобто, знають всі ази легкої атлетики. І ми будемо намагатися розвивати цей напрямок, щоб на наступних змаганнях у нас було ще більше учасників – півтори, дві тисячі. Лише за такої умови у нас виростуть нові легенди. Як, скажімо, Валерій Борзов, який, між іншим, перед тим як стати дворазовим олімпійським чемпіоном, вигравав чемпіонат СРСР з легкоатлетичного чотириборства.
Попередня статтяІгор Гоцул: «Гості з ЄА залишилися задоволені побаченим в Луцьку, але роботи ще багато»
Наступна статтяДо уваги ЗМІ! Акредитація на Всесвітні естафети ІААФ-2019