Богдан Бондаренко планує почати сезон у Шанхаї

298
Де зараз Богдан Бондаренко і чи планує він змагатися цього сезону? Це одне з тих питань, які останнім часом лунають найчастіше.

 
Наразі Бондаренко продовжує відновлюватися після травм і операції, яку переніс минулого року, та готується до початку нового сезону на заключному зборі в ПАР. І хоч погода там не завжди радує – зливи частенько змушують Богдана разом з тренером і татом Віктором Бондаренком змінювати стадіон на невеличку тренажерну залу, – спортсмен налаштовується повернутися до змагань і згадати і смак перемог, і ті відчуття, коли злітаєш на 2,40 метри і вище.
 
Попри цілеспрямовану підготовку і завантаженість, Богдан Бондаренко дав інтерв’ю журналісту сайту Isport.ua, у якому, зокрема, розповів про збори та завдання на новий сезон.
 
– Наразі перебуваю на заключному перед початком сезону зборі у Південній Африці, – каже Богдан Бондаренко. – У цей період важкі тренування, втома, кожен день схожий на попередній: поїсти, потренуватися і все заново. Можливо, перший старт буде вже 18 травня, на етапі «Діамантової лігиі» у Шанхаї. Точно про це можна буде сказати найближчим часом, коли повернуся після збору в Харків.
 
Які завдання ставите перед собою у новому сезоні?
 
Оскільки я не виступав на змаганнях з літа 2017 року, головне завдання – це просто почати змагатися. Зараз намагаюся пригадати ті відчуття у тренуваннях, які допомагали літати на 2,40. Працюємо над технічною частиною – хочеться цього літа показувати якісніші стрибки. Ця підготовка допоможе організму легше «переварювати» величезне навантаження, яке на нього лягає.
 
Як проводите вільний від тренувань час?
 
Видів дозвілля тут не надто багато, але побувати на улюбленій риболовлі вдалося. Мій улов – сом, вагою 4,5 кілограмів.
 
Весь текст інтерв’ю читайте на сайті Isport.ua
Фото (с)Daniele Montigiani
Попередня статтяЮвілей святкує Анатолій Орнанджі
Наступна статтяТамара Козирева святкує ювілей!