У Мукачево розіграли путівки на чемпіонати Європи та світу з гірського бігу

255
Близько 50 учасників з 12 регіонів країни 8-9 червня в Мукачево взяли участь в чемпіонаті України з гірського бігу (вгору-вниз).
 
На цих змаганнях відбувався відбір до збірної України, яка візьме участь в чемпіонаті Європи з гірського бігу (Цермет, Швейцарія) та чемпіонаті світу (Неукен, Аргентина). Лише переможці на 12-кілометровій дистанції у чоловіків та 8 кілометровій у жінок виборювали це право. Що, звісно, додало неабиякої інтриги національній першості.
 
Як повідомив віце-президент ФЛА Закарпатської області Анатолій Коломоєць, у чоловіків на дистанції 12 км (перепад висот – 650 м), за відсутності лідера сезону мукачівця Сергія Расчупкіна, боротьба розгорнулася між львів’янами Олександром Ченікало, Богданом Добранським та Анатолієм Бондаренком з Дніпропетровщини. Першим на фініші став Ченікало, і виборов путівку до Швейцарії.
 
У жінок на 8 км (перепад висот – 400 м) за явної переваги з перших метрів дистанції перемогла Олена Китиця з Житомира, і також може замовляти квиток до Швейцарії.
 
У забігу серед жінок (молодь) на 8 км перемогла Вікторія Подлісецька з Івано-Франківська, у чоловіків (молодь) на 12 км – одесит Олег Цибін.
 
У юніорок на дистанції 4 км перемогла Тамара Север’янова з Харкова, а у юніорів на 8 км – сумчанин Кирило Юрченко.
 
У командному заліку на трійку найкращих склали Сумська, Миколаївська та Львівська області.
Попередня статтяПопов і Тарасова – найкращі серед українців на чемпіонаті світу з трейлу
Наступна статтяЛьвівський півмарафон-2019 відзначився новими рекордами