Артур Фельфнер: «У матчевій зустрічі не розраховував на такий результат»

520
Автором одного з найяскравіших виступів на юнацькій міжнародній матчевій зустрічі між збірними України, Білорусі, Польщі і Туреччини, яка 29 червня відбувалася у Києві, став Артур Фельфнер. Він не лише виграв змагання з метання списа, а й встановив особистий рекорд (79,37 м).

 
Після виступу Фельфнер поділився враженнями з читачами сайту ФЛАУ.
 
«Нинішній сезон почався для мене у Мукачево на чемпіонаті України з метань. Результат був очікуваний – 66 метрів, але хотілося ближче до 70. Налаштовувався на цей результат. У Кропивницькому, попри те, що зовсім «не попав» у спис, метнув відразу на 75 метрів. Сам був у шоці.
 
На юнацький чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій тренер вирішив не їхати, бо ми мали приїхати туди перед самим фестивалем і шанси на високий результат були мінімальні. Зате погодилися на цю матчеву зустріч.
 
Сьогодні зранку і на розминці почувався добре, але на такий результат зовсім не розраховував. Стояла задача – виграти змагання, а вийшло ще й покращити особистий рекорд на чотири метри. Спочатку взагалі було складно, «не попадав» у спис. Коли побачив, що мене обійшли поляк і турок, завівся. По техніці зробив усе, як казав тренер, і додав в останній спробі.
 
В легку атлетику мене привів тато. Я хотів займатися футболом, а він мене переконав, мовляв, у командному спорті все залежить від команди, а в списі – тільки від мене. Тепер розумію, що він не помилився.  Після того, як поїхав на перші змагання і виграв їх, почав по-справжньому тренуватися, не халтурити. От в такому режимі, без халтури, будемо тепер готуватися до Баку», – розповів Артур Фельфнер.
Ельвіна Мащенко, для сайту ФЛАУ
Попередня статтяВітаємо з Днем народження Ольгу Бризгіну!
Наступна статтяУкраїнці – срібні призери міжнародної матчевої зустрічі U18 у Києві