У Луцьку стартував командний чемпіонат України

236
Легка атлетика повернулася у Луцьк. 25 липня на стадіоні «Авангард» почався командний чемпіонат України з легкої атлетики.

 
У перший день змагань увагу до себе привернули результати фіналу з бігу на 100 метрів з бар’єрами. Анна Плотіцина вибігла з 13 секунд, проте зафіксувати її 12,93 с найкращим результатом сезону завадив вітер, який перевищував допустимі норми – 2,1 м/с. Другою була Ганна Чубковцова (13,16 с).
 
Неабиякою напруженою була боротьба у фіналі з бігу на 110 метрів з бар’єрами серед чоловіків. Визначити переможця без фотофінішу не вдалося, адже Кирила Хоменка і Артема Шаматрина на фініші розділили тисячні долі секунди. При цьому для Хоменка 13,88 с стали особистим рекордом і саме він переміг, а для Шаматрина ці секунди крім другого місця принесли йому і найкращий результат сезону.
 
Ще один особистий рекорд і перемогу здобув Ярослав Ісаченков зі стрибків у довжину (7,90 м). Владислав Мазур з результатом 7,73 м був другим.
 
Наталія Прищепа впевнено перемогла з бігу на 800 метрів (2.03,02 хв).Тетяна Петлюк (2.05,34 хв) і Анастасія Рємєнь (Ткачук) (2.05,75 хв) фінішували другою і третьою відповідно.
 
Олександр Соколов був поза конкуренцією з бігу на 100 метрів (10,39 с). Катерина Климюк виграла 400-метрівку (52,68 с), а Ігор Мусієнко був найкращим зі штовхання ядра (19,25 м).
 
Змагання з метання списа виграли Олександр Ничипорчук (78,58 м) і Тетяна Фетіскіна (56,31 м).
 
Згідно зі стартовими протоколами, у другий день змагань цікава боротьба очікується з бігу на 200 метрів серед жінок, де на старт вийдуть три олімпійські призерки – Єлизавета Бризгіна, Аліна Логвиненко і Наталія Пигида, а конкуренцію їм складуть, зокрема, Яна Качур, Анастасія Бризгіна, Аліна Калістратова й Іванна Аврамчук. Цю дистанцію бігтиме й семиборка Аліна Шух.
 
Ще одна призерка Олімпійських ігор, чемпіонка світу і триразова чемпіонка Європи Ольга Саладуха виступить у секторі для потрійного стрибка.
 
Традиційно напруженою і непередбачуваною обіцяє стати боротьба за перемогу у секторі для стрибків у висоту серед жінок, де змагатимуться Юлія Левченко, Ірина Геращенко, Оксана Окунєва й Аліна Шух.
 
І список зіркових учасників і учасниць другого дня змагань лише цими іменами не обмежується.
 
Попередня статтяАндрій Каратєєв – про виступ команди на юніорському чемпіонаті Європи
Наступна статтяМарія Горєлова: «Для себе вирішила: маю перемогти!»