Розпочалося голосування за найкращих легкоатлетів і легкоатлеток жовтня в Україні

238
Розпочалося голосування за найкращих легкоатлетів і легкоатлеток жовтня в Україні.

 
Жовтень був як ніколи насичений на легкоатлетичні події. У першу чергу, через чемпіонат світу, який тривав у Досі з 27 вересня до 6 жовтня. За підсумками вересня найкращими легкоатлетом і легкоатлеткою були обрані Ярослава Магучіх і Мар’ян Закальницький, і саме за їхні виступи у Катарі. Не дивно, що серед шести номінантів жовтня четверо – учасники саме цих змагань.
 
Проте другий осінній місяць запам’ятався ще й чемпіонатом світу з 24-годинного бігу, де яскраво виступив Андрій Ткачук, після чого вдруге поспіль потрапив до номінації на звання найкращого легкоатлета місяця.
 
Не менш яскравим був і Білоцерківський марафон, в рамках якого проводили чемпіонат України з марафонського бігу. Відразу кілька марафонців і марафонок виконали на ньому олімпійські нормативи у Токіо-2020, а Іван-Богдан Городиський, продовживши успіх ще й на чемпіонаті України з кросу, потрапив до трійки номінантів.
 
Голосування триває до 09:00, 8 листопада, за посиланням: http://survey.uaf.org.ua/index.php/survey/index/sid/298733
 
ЖІНКИ
Марина БЕХ-РОМАНЧУК – виграла срібну медаль зі стрибків у довжину на чемпіонаті світу у Досі (6,92 м).
 
Анна РИЖИКОВА – стала сьомою з бігу на 400 метрів з бар’єрами (54,45 с) та шостою у складі жіночої естафетної команди 4х400 метрів на чемпіонаті світу у Досі; виграла срібну медаль з бігу на 400 метрів з бар’єрами (55,23 с) і бронзову у складі жіночої естафетної команди 4х400 метрів на Всесвітніх іграх серед військовослужбовців в Ухані.
 
Ольга САЛАДУХА – посіла п’яте місце з потрійного стрибка на чемпіонаті світу у Досі (14,52 м).
 
ЧОЛОВІКИ
Богдан-Іван ГОРОДИСЬКИЙ – став чемпіоном України з марафону (2:10.52 год, Біла Церква) та срібним медалістом з бігу на 10 км на чемпіонаті України з кросу (30.59 хв).
 
Михайло КОХАН – посів п’яте місце з метання молота на чемпіонаті світу у Досі (77,39 м).
 
Андрій ТКАЧУК – посів десяте місце на чемпіонату світу з 24-годинного бігу в Альбі, встановивши рекорд України (262,788 км).
Попередня статтяПішов з життя Юрій Горбаченко…
Наступна статтяМихайло Кохан – у п’ятірці фіналістів на звання «Зірка, яка сходить» у світі