Визначилася абсолютна переможниця онлайн-баттлу 5vs400

250
Легкоатлетичний онлайн-баттл 5vs400 завершився. Абсолютною переможницею стала Аліна Логвиненко, яка виграла три з п’яти етапів, включаючи заключний.

 
Онлайн-баттл почався з бігу на 1 км, потім були багатоскоки і “жабки”, 3х60 метрів, а на п’ятому етапі учасниці бігли 300 метрів. Саме таке завдання для себе і суперниць обрала Катерина Климюк. Аліна Логвиненко подолала їх за 37,5 с. Анна Рижикова показала другий час 37,79 с, Катерина Климюк була третьою 37,97 с. Вікторія Ткачук (38,06 с) і Ольга Ляхова (38,23 с) посіли четверте і п’яте місця відповідно.
 
Нагадаємо, Аліна Логвиненко виграла другий, четвертий і п’ятий етапи.
 
У всіх п’яти атлеток були різні умови як для змагань, так і для зйомок. Ольга Ляхова змагалася у Кенії, Анна Рижикова – у Дніпрі, Аліна Логвиненко – в Одесі і Бахмуті, Катерина Климюк – у Рівному, а Вікторія Ткачук – у Києві, Нетішині й Одесі. При цьому перед кожним етапом спортсменки обговорювали всі правила, а також деталі щодо вимірювання результатів. Та найголовнішою метою баттлу було повернення до змагань, нехай і в онлайн-режимі.
 
Всі учасниці прагнули знову відчути дух боротьби – і отримали ці відчуття. А основні баталії відбудуться вже на чемпіонаті України та впродовж циклу відбору на Олімпійські ігри як в індивідуальних видах, так і у боротьбі за місце у складі жіночої естафетної команди 4х400 метрів.
 
Переглянути всі п’ять етапів змагань та коментарі учасниць можна на офіційному каналі ФЛАУ у YouTube.
Фото (с)Влад Єфімов
Попередня статтяПрезидент України відзначив представників легкої атлетики з нагоди Дня Конституції
Наступна статтяВ «Академії Легкої атлетики України» розповіли про взаємодію атлетів та менеджерів