1-го липня ФЛАУ розпочато процес Авторизації осіб, задіяних в процесі проектування, експлуатації легкоатлетичних споруд, постачання легкоатлетичного обладнання, інвентарю, екіпірування і синтетичного покриття

190
Згідно з рішенням Виконавчого комітету ФЛАУ, з 1 липня 2020 року Легка атлетика України розпочинає процес Авторизації фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, задіяних в процесі проектування, облаштування і експлуатації легкоатлетичних споруд, постачання легкоатлетичного спортивного обладнання, інвентарю, екіпірування і синтетичного покриття.
 
Ознайомитися з Положенням про авторизацію можна за ЦИМ посиланням. Постійне місцезнаходження документу на офіційному сайті ФЛАУ: пункт меню «Федерація» – підпункт меню «Документи».
 
Дане Положення дозволить легкоатлетичній спільноті України надалі отримувати в своє розпорядження якісне обладнання, сертифіковані стадіони, тощо, які відповідатимуть вимогам World Athletics та ФЛАУ, а також слугуватиме додатковим джерелом поповнення бюджету Легкої атлетики України, що є особливо актуальним за нинішніх умов.
 
Відповідно до ст. 12 Положення про «Авторизацію фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, задіяних в процесі проектування, облаштування і експлуатації легкоатлетичних споруд, постачання легкоатлетичного спортивного обладнання, інвентарю, екіпірування і синтетичного покриття» встановлено:
 
1. Плату в розмірі 750 грн. за допуск до авторизації.
 
2. Плату за видачу Свідоцтва про авторизації для:
–              фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, що здійснюють проектування легкоатлетичних споруд – в розмірі 10 тисяч гривень;
–              фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, що здійснюють облаштування, реконструкцію і ремонт легкоатлетичних споруд, зон і секторів з синтетичним легкоатлетичним покриттям – в розмірі 50 тисяч гривень;
–              фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, що виконують роботи для цілей сертифікації легкоатлетичних споруд за вимогами World Athletics і ФЛАУ – в розмірі 5 тисяч гривень;
–              фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, які здійснюють постачання легкоатлетичного спортивного обладнання, інвентарю, екіпірування та синтетичного покриття для легкої атлетики – в розмірі 30 тисяч гривень.
 
* Зазначені суми платежу на рік.
 
Встановлено пільговий режим сплати до кінця 2020 року – в розмірі 50% від встановленого розміру оплати, за умови завершення претендентом на отримання свідоцтва процедур до кінця 2020 року.
 
Задля проходження процесу Авторизації необхідно звернутися до офісу ФЛАУ або особисто (02140 м. Київ, вул. Бориса Гмирі буд. 2, під’їзд №1, 17 поверх), або написавши листа на електронну пошту  office@uaf.org.ua.
 
Також Виконком Легкої атлетики України доручив секретаріату ФЛАУ звернутися до органів державної влади та органів державного самоврядування з роз’ясненнями щодо мети впровадження Авторизації та щодо норм Положення про авторизацію.
Попередня стаття2 липня – круглий стіл «Клубна система в легкій атлетиці: досвід і перспективи»
Наступна статтяІгоря Гоцула призначено першим заступником Голови держслужби України з питань праці