До уваги бажаючих взяти участь у віртуальному забігу IAU 6 Hour Global Solidarity Run!

315
 
Пандемія COVID-19 внесла безліч змін до міжнародних і національних легкоатлетичних календарів. І стосуються вони як стадіонних, так і позастадіонних видів. IAU була змушена скасувати більшість основних чемпіонатів, проте вирішила провести для ультрамарафонців віртуальний забіг солідарності – IAU 6 Hour Global Solidarity Run.
 

 

«Бігуни на ультрадовгі дистанції – надзвичайно стійкі особистості. Можна зрозуміти, якщо моральний дух зараз не на висоті через скасування чемпіонатів. Але я знаю, що після пандемії ми станемо ще сильнішими, ніж зараз.

 
 
IAU 6 Hour Global Solidarity Run, який відбудеться 29-30 серпня, буде святом дружби членів сім’ї IAU, яка підкреслить нашу стійкість і нашу волю працювати заради досягнення мети. Я також взую кросівки, щоб побігти разом зі своїми колегами з команди Ради IAU. Залишайтеся Сильними, Залишайтеся у Безпеці і Залишайтеся Мотивованими», – з такими словами до спортсменів звернувся президент IAU Надім Хан.
 
 
Запрошення й детальна інформація про віртуальний забіг IAU 6 Hour Global Solidarity Run: http://iau-ultramarathon.org/images/Invitation%20IAU%206H%20Virtual%20Global%20Solidarity%20Run.pdf
 
 
Бажаючі взяти участь в IAU 6 Hour Global Solidarity Run можуть надсилати заявки на ім’я головного тренера з видів витривалості Сергія Романчука: romantik42km@gmail.com. Відразу після того, як на адресу ФЛАУ надійде реєстраційна форма від IAU, з вами зв’яжуться для її заповнення.
 
Кінцевий термін подачі заявок до IAU – 31 липня 2020 року.
 
За матеріалами IAU
Попередня статтяПідсумки засідання Ради ФЛАУ, яке відбулося 11 липня
Наступна статтяВолодимир Рудюк – про серпневі чемпіонати України в Луцьку