Антоніна Терещенко: «У майбутньому хотілося б стрибати вище»

942

Минулого тижня Антоніна Терещенко змусила говорити про себе всю легкоатлетичну спільноту України. 14-річна учениця Анжели Балахонової і Вадима Строгалєва стрибнула на 4.01 метри і встановила новий рекорд України U16 зі стрибків з жердиною в приміщенні. Не дивно, що на її вихід у сектор неабияк чекали і на чемпіонаті України в приміщенні, який 10 лютого стартував у Сумах.

Терещенко з перших спроб подолала 3.61, 3.76 і 3.91 м. Наступною висотою були 4.06. У разі успіху, це був би новий рекорд, але перелетіти їх юній спортсменці поки що не вдалося. З результатом 3.91 Антоніна розділила четверте місце з Марією Ященко, а у рамках чемпіонату України вони і взагалі стали третіми, адже слідом за Яною Гладійчук і Мариною Килипко розташувалася Бусе Аріказан з Туреччини.

«Звісно, у майбутньому хотілося б стрибати вище. На юнацькому чемпіонаті України я встановила рекорд. Спробувала побити його сьогодні, але поліпшувати такі досягнення щотижня не завжди вдається, – зазначила після завершення змагань Антоніна Терещенко. – Перш ніж прийти в легку атлетику, я займалася акробатикою. Це мені зараз дуже допомагає, адже стрибки з жердиною з нею тісно переплітаються. У нас з тренерами на сьогодні все добре складається, особливих змін у техніку вносити не доводиться. Проте ми приділяємо їй багато уваги, що якраз і дає результат. Через карантин тренувань було менше, ми багато пропустили, потім складно було набирати форму, але змогли вийти на ті метри, які демонструємо сьогодні».

Попередня статтяВіктор Солянов: «Хочеться ставати як мінімум кращим, ніж був учора»
Наступна статтяЯна Гладійчук: «Головне завдання на сезон виконала, але тепер виникає наступне»