Владислав Шепелєв: «Порізавши ногу шипівками, згадав Усейна Болта»

637

Українське видання «Спорт-Експрес» опублікувало інтерв’ю з бронзовим призером Європейських ігор, стрибуном потрійним Владиславом Шепелєвим.

В інтерв’ю поговорили про підготовку до олімпійського сезону, причини вибору саме потрійного стрибка як основної дисципліни, роль менеджера у спортивній кар‘єрі та улюблених атлетів.

Ти останні п‘ять років незмінно починаєш рік з «Різдвяних стартів» у Києві. Цього разу тобі це вдалося найкраще з результатом 16,16 метрів, ти майже повторив особистий рекорд в приміщенні (16,18 м). Що скажеш про свій початок сезону?

Насправді початок непоганий, але завжди є амбіції: хочеться більшого. Розраховував нормально його почати, стрибнути за шістнадцять метрів, а далі вже як піде.

Тобто, ти вже не хочеш опускати планку нижче шістнадцяти метрів?

Ні, звичайно! Цей рівень уже пройдено, тепер за шістнадцять метрів потрібно стрибати постійно, бо це найнижчий рівень професійного потрійного в Європі.

Через травму ти не змагався з липня 2023-го, тобто майже сім місяців. Що ти робив у цей час?

Дуже багато відпочивав, бо під кінець минулого сезону я настільки втомився, що навіть на чемпіонат світу не дуже хотілося. Звичайно, якби відібрався, то поїхав (сміється, – прим. О.Д.). Тому треба було відпочити довше, адже у цьому сезоні взагалі будуть усі старти, які тільки можливо. Також лікував травму та готувався до зимового сезону.

Як проходило твоє відновлення? Збірна якось допомагала?

Одразу після чемпіонату Європи мені написала дуже добра людина – Іван Карюк. Він колишній легкоатлет, а зараз займається реабілітацією військових. Я давно не зустрічав настільки щирої та хорошої людини. Він мені безплатно допоміг, сказав: «Мені нічого не треба, але як будеш мати можливість, то закинь на ЗСУ». Тому дуже його рекомендую!

Скільки часу пішло на відновлення?

На жаль, я хотів встигнути виступити на головному старті – літньому чемпіонаті України у Луцьку, але не вийшло. Однак через тиждень уже зміг стрибати потрійним. Тому дуже сумно, тиждень туди-сюди і я міг би змагатися.

Коли почалася твоя безпосередня підготовка до сезону?

До зимового сезону я почав готуватися у вересні на зборі в Тисовці. Плавно набирав форму, а до важких тренувань приступив уже в листопаді в Мукачево.

Читати далі…

Попередня статтяУкраїнка – серед найкращих легкоатлеток 2023 року в Європі в категорії «Мастерз»
Наступна статтяЛегкоатлетичний вік-енд: Малихін перемагає, Бех-Романчук починає сезон