В Ужгороді стартував «Фестиваль легкоатлетичного триборства»

675

13- 14 квітня в Ужгороді відбувся І етап Всеукраїнських змагань «Фестиваль легкоатлетичного триборства» серед юнаків та дівчат 2011 року народження та молодших.

«Це дуже добре, що Федерація легкої атлетики України започаткувала такі змагання у вигляді фестивалю, адже мета в цьому віці познайомити дітей з легкою атлетикою, виявити у них таланти та  мотивувати їх продовжувати займатися. Також приємно, що приїхали представники з 17 областей і нам вдалося зібрати чималу кількість учасників», – відзначив генеральний секретар ФЛАУ Олексій Касьянов.

Особливістю даних змагань є те, що спортсмени обирали три види програми, в яких хотіли виступати, їхні результати переводилися в очки, підсумовувалися, і за сумою балів визначалися найкращі.

В Ужгороді атлети могли комбінувати такі види легкої атлетики: біг на 50 м з/б, біг на 60 м, 300 м та 600 м, стрибки у довжину та висоту, а також штовхання ядра (2 кг) та метання мʼяча (150 г).

З усіма переможцями та результатами змагань можна ознайомитися за посиланням.

Зазначимо, що «Фестиваль легкоатлетичного триборства» налічує чотири етапи та фінал. Наступний етап пройде з 19 до 21 квітня у Кропивницькому.

Попередня статтяЕліта й аматори разом: відкрито реєстрацію на перший в історії чемпіонат Європи з бігу!
Наступна статтяМіколас Алекна побив найстаріший зі світових рекордів, встановлених чоловіками