Основні рішення квітневого Виконкому ФЛАУ

701

15 квітня у Києві відбулося чергове засідання Виконкому Федерації легкої атлетики України, де вирішувалося низка питань.

Зокрема було затверджено склад української команди для участі в чемпіонаті світу з естафетного бігу, що з 4 до 5 травня пройде на Багамських островах. На цих змаганнях Україна буде представлена в жіночій та мікс естафетах 4 по 400 метрах.

Головна тренерка з метань Ірина Новожилова відзвітувала про виступ команди на Кубку Європи з метань, де, незважаючи на молодий склад, Україна здобула перемогу в медальному заліку, тому виступ збірної визнано успішним.

Також було заслухано доповіді Ольги Саладухи, Олексія Касьянова, Наталії Добринської, Сергія Ковалюка, Руслана Кропти, Вʼячеслава Тиртишника, Дмитра та Михайла Гринців, які відповідають за певні напрями відповідно до Програми розвитку легкої атлетики 2024 – 2028 рр.

Окрім цього, Ярославі Магучіх було призначено грошову винагороду у розмірі 35000 гривень за зайняте друге місце на чемпіонаті світу з легкої атлетики в приміщенні 2024 року. Таку ж суму в різних пропорціях було розподілено між особистою тренеркою Тетяною Степановою та тренерам й іншими фахівцями штатних збірних команд, які брали безпосередню участь у підготовці атлетки до цих змагань.

Попередня статтяСклад команди України для участі в чемпіонаті світу з естафетного бігу
Наступна статтяСто днів до початку Олімпіади в Парижі