Керівництво ФЛАУ відвідало Волинь

238

Виконуюча обов’язки президента ФЛАУ Ольга Саладуха разом із віцепрезидентом Федерації Віктором Грінюком та генеральним секретарем Олексієм Касьяновим побували на Волині.

В Луцьку керівники Федерації зустрілися з головою обласної ради, очільником осередку НОК Григорієм Недопадом та першим заступником голови ОДА Сергієм Мовенком.

Говорили про розвиток легкої атлетики в регіоні, про пошук спортивних талантів, їх підтримку та виховання, про створення максимально сприятливих умов для спортивної спільноти навіть під час повномасштабної війни.

«Майбутні олімпійці, чемпіони та призери виховуються саме на місцях. Тому ми налагоджуємо предметну комунікацію і співпрацю з регіональними та локальними легкоатлетичними спільнотами. Ми вивчаємо їхні потреби, допомагаємо в роботі, а також сприяємо відбору найталановитіших спортсменів. ФЛАУ робить все можливе для того, щоб залучати до спорту дітей і молодь», – сказала Ольга Саладуха.

Також вона озвучила ініціативу використання луцького стадіону «Авангард» для проведення всеукраїнських та європейських легкоатлетичних першостей.

Григорій Недопад підтримав цю ідею та наголосив, що зацікавлений в розвитку спорту на Волині.

Також керівники ФЛАУ зустрілися з міським головою Луцька Ігорем Поліщуком. Обговорили можливості популяризації легкої атлетики, залучення дітей до спорту та рухової активності, підтримку місцевої спортивної спільноти.

Нагадаємо, що 17 травня у Луцьку відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики  з бігу на 10000 метрів серед дорослих та молоді. А 18 травня стартував Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді, і чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді.

Попередня статтяМикола Нижник і Марина Немченко тріумфували на чемпіонаті України з бігу на 10000 метрів
Наступна статтяОчільники ФЛАУ відкрили командний легкоатлетичний чемпіонат в Луцьку