Керівники ФЛАУ в Римі провели зустріч з очільникам європейської легкої атлетики

309

Під час візиту до Риму на Чемпіонат Європи з легкої атлетики в.о. президента ФЛАУ Ольга Саладуха спільно з президентом НОК Вадимом Гутцайтом, віце-президенткою ФЛАУ Наталією Добринською та генеральним секретарем Федерації Олексієм Касьяновим поспілкувалися з ключовими європейськими спортивними управлінцями.

В Будинку італійської легкої атлетики вони зустрілися з президентом Європейських олімпійських комітетів Спіросом Капралосом, президентом World Athletics Себастьяном Коу, очільником Європейської атлетики Доброміром Карамаріновим та членом виконкому ЄОК і Світової атлетики Хасаном Аратом.

Йшлося про стан українського спорту та легкої атлетики під час повномасштабної війни, про солідарність європейської спортивної спільноти, про перспективи відновлення та розвитку.

Ольга Саладуха подякувала європейським партнерам за все, що було зроблено для українського спорту після російського вторгнення. Вона підкреслила, що, попри усі труднощі, легка атлетика є стійкою до викликів часу, а Україна залишається сильною і конкурентною спортивною державою.

Попередня статтяМарія Буряк: «До останнього вірила, що все ж потраплю на чемпіонат Європи»
Наступна статтяІрина Геращенко – з бронзою чемпіонату Європи!