Безкоштовне навчання і можливість отримати спортивний інвентар: запрошуємо вчителів фізичного виховання долучитися до проєкту «Грай за рівність»

1130

Федерація легкої атлетики України запрошує вчителів та вчительок фізичного виховання з усіх куточків України взяти участь у проєкті «Грай за рівність», який реалізовує Klitschko Foundation за підтримки UEFA Foundation for children. Ініціатива проводиться вже вчетверте: з 2022 року до проєкту «Грай за рівність» долучилося 330 вчителів та 200 учнів та учениць з різних куточків України.

«Школа — це місце перших перемог, перших викликів і, на жаль, перших бар’єрів. Саме тут діти стикаються зі стереотипами: що футбол — для хлопців, а танці — для дівчат. Скільки юних українців та українок так і не здійснили свою спортивну мрію через ці упередження? Саме тому ми створили «Грай за рівність» — щоб змінити правила гри. Щоб фізкультура у школах стала простором рівних можливостей, а сучасний спортивний інвентар допоміг кожному учню знайти своє місце у спорті, незалежно від статі» — зазначає Ангеліна Осадча, директорка Klitschko Foundation.

У чому ж поглягає суть проєкту? З-поміж всіх зареєстрованих охочих буде обрано 80 учасників, які пройдуть інтенсивну 4-денну офлайн-програму. Після завершення тренінгу кожен учасник має реалізувати спортивні проєкти у своїх школах, такі як: змагання, челенджі, фестивалі та конкурси, отримавши від Klitschko Foundation сучасне спортивне спорядження.

Фінальний етап проєкту включає участь 24 вчителів/вчительок з різних регіонів України з командами, що складаються зі 120 учнів. Вони пройдуть 5-денну інноваційну навчальну програму на базі футбольного клубу Української прем’єр-ліги, де зможуть здобути нові знання, освоїти види спорту, передбачені засадами НУШ, поспілкуватися з відомими спортсменами та отримати мотивацію від представників спортивних федерацій України.

Зареєструватися для участі та дізнатися більше про проєкт можна ТУТ. Реєстрація триватиме до 20 березня.

Попередня статтяЗасновник спілки «Міцні 300» Андрій Кучер: «Для мене важливо, що саме ФЛАУ є першопроходцем, і я дуже сподіваюся, що наші напрацювання будуть з часом масштабуватися і в інших федераціях»
Наступна статтяАпелдорн-2025: розклад виступу українців у перший день чемпіонату Європи