Михайло Кохан перемагає з особистим рекордом та інші результати вихідних

264
Фото (c)Ulf Schiller/athletix.ch

До Олімпійських ігор в Лос-Анджелесі залишається два роки, але Михайло Кохан отримав змогу виступити в цьому американському місті вже зараз. Українець у заключній спробі метнув молот на 82.38 м, які стали особистим рекордом з метання молота. З цим результатом Кохан став другим. Шість сантиметрів у нього виграв Ян Шассінан, встановивши національний рекорд Франції (82.44 м).

Тетяна Мельник фінішувала другою з бігу на 400 метрів з бар’єрами у Варі (Греція), пробігши дистанцію за 1:00.03 хв. Юлія Гавриляк була другою на 800-метрівці (2:06.91 хв). Олег Кукота посів третє місце з бігу на 110 метрів з бар’єрами (13.96 с, вітер: 2.4 м/с).

У Сопоті (Польща) одразу двом українкам вдалося вийти до фіналу з бігу на 100 метрів з бар’єрами. В підсумку, Наталія Юрчук фінішувала п’ятою з найкращим результатом сезону (13.40 с), а Ганна Чубковцова була сьомою (13.93 с). Лілія Клінцова розділила з полькою Мартиною Конєчко четверте місце зі стрибків у висоту (1.75 м). Марія Черкас фінішувала шостою з бігу на 200 метрів (24.64 с).

В Іннсбруку (Австрія) Олександр Онуфрієв розділив друге місце зі стрибків з жердиною з Гуссейном Асімом Аль Гіжамом з Саудівської Аравії (5.42 м), а у змаганнях жінок Марина Килипко розділила третю позицію з естонкою Аллікою Інкері Мозер (4.10 м).

Попередня статтяВизначилися переможці та призери третього дня юнацького чемпіонату України
Наступна статтяСклад команди України на чемпіонат Балканської асоціації легкої атлетики