На звання “Спортсмен року” номiнуються два легкоатлети

192

Вчора, 09 листопада, на прес-конференцiї, яка проходила у примiщеннi iнформацiйної агенцiї “Унiан”, генеральна дирекцiя загальнонацiональної програми “Людина року” пiдбила пiдсумки першого етапу експертного визначення претендентiв на лауреатськi звання програми

Вчора, 09 листопада, на прес-конференцiї, яка проходила у примiщеннi iнформацiйної агенцiї “Унiан”, генеральна дирекцiя загальнонацiональної програми “Людина року” пiдбила пiдсумки першого етапу експертного визначення претендентiв на лауреатськi звання програми. В експертному визначеннi претендентiв на здобуття лауреатських звань загальнонацiональної програми “Людина року – 2005” беруть участь понад 700 експертiв, делегованих 180 авторитетними i впливовими органiзацiями, установами, закладами, асоцiацiями, спiлками, фондами та засобами масової iнформацiї.
За станом на 09 листопада пiдбито промiжнi пiдсумки експертного опитування та визначено по п’ять претендентiв на здобуття лауреатських звань у кожнiй з номiнацiй.
Федерацiя легкої атлетики України iз задоволенням повiдомляє, що з п’яти претендентiв на звання “спортсмен року” двоє легкоатлетiв: Юрiй Крiмаренко та iван Гешко.
Конкуренцiю їм складають Катерина Лагно – чемпiонка Європи 2005 року з шахiв, Родiон Лука та Георгiй Леончук – чемпiони Свiту 2005 року з вiтрильного спорту та провiдний майстер українського футболу Андрiй Шевченко.
Всього в цiй номiнацiї експертами було названо в якостi потенцiйних претендентiв на отримання лауреатських звань 33 здобувача.

Попередня статтяПоложення про формування збiрних команд України з легкої атлетики
Наступна статтяРезультати змагань просто неба сезону 2005 року (Україна)