Зимовий чемпіонат Європи. День перший. Ранкова програма

239

У паризькому комплексі Берсі розпочався чемпіонат Європи з легкої атлетики в закритих приміщеннях.

 

В ранковій програмі першого дня змагань стартували 8 українців.

 

400м жінки


Двоє із трьох наших дівчат впоралися з завданням першого кола чемпіонату. Формула виходу до півфіналу на цій жіночій дистанції була такою: троє перших із кожного забігу напряму виходять з першого кола  плюс троє добираються за часом.

Наталя Лупу та Ганна Тітімець фінішували третіми у своїх забігах, показавши результати 53.72сек та 54.49сек відповідно і сьогодні увечері змагатимуться у півфіналах. При чому Лупу показала третій результат серед усіх учасниць. У Тітімець – дев’ятий показник.

Дар’я Приступа у своєму забігові фінішувала четвертою і з 14-им показником серед учасниць – 54.96сек. – не вийшла до наступного кола змагань.

 

400м чоловіки


У чоловіків на дистанції 400 м була дещо інша формула виходу до півфіналів. З п’яти забігів по двоє переможців потрапляли до наступного кола змагань і ще двоє добиралися за часом.

Дмитро Островський в останньому забігові хоча і фінішував третім, але у підсумку показав сьомий результат – 47.33сек. Добравшись за часом атлет із Хмельниччини сьогодні увечері стартуватиме у півфіналі.

Євгену Гуцолу пройти крізь перше коло турніру не вдалося. Сумчанин фінішував четвертим у своєму забігові з результатом 47.81сек. У загальному заліку показник дебютанта чемпіонату Європи став чотирнадцятим з 26-ти учасників на виді.

 

Paris2011_Mascot_ShotPuT

Штовхання ядра, чоловіки


Кваліфікаційний норматив у цьому секторі становив 20м10см. Під час кваліфікації показати цей результат вдалося лише чотирьом учасникам, найкращим з яких став француз Гайтон Бакі, котрий відзначився особистим рекордом 20м39см.

Андрій Семенов через кваліфікаційне сито не просіявся. Чинний чемпіон України, котрий в Сумах встановив особистий рекорд, штовхнувши ядро за 20м60см, в паризькому секторі залишився на 10 позиції, не дотягнувши до свого показника більше метра. Результат одесита у кваліфікації – 19м47см. Вісімку фіналістів закрили поштовхом на 19м75см.

 

Стрибки у довжину, чоловіки


У цьому виді програми кваліфікаційний норматив становив 8м05см.

Андрій Макарчев змагався у першому кваліфікаційному потоку.  Перший стрибок киянин виконав на позначку 7м82см, а потім зробив два заступи. У підсумку цього показника вистачило, аби розташуватися на сьомій позиції у групі А, і, вочевидь, було абсолютно недостатньо для того, аби пробитися до вісімки фіналістів. Андрій закінчив змагання з 12-им результатом. Вісімку фіналістів зактили стрибком на 7м88см. Найкращий показник у кваліфікації в активі рекорсмена світу в закритих приміщеннях з потрійного стрибка Тедді Тамго, котрий приземлився на позначці 7м97см.

 

3000м, чоловіки


Із трьох забігів першого кола до півфіналу проходили по троє переможців першого забігу і ще троє добиралися за часом.

Микола Лабовський стартував одразу в першому збігові разом з чинним чемпіоном Європи Мо Фарахом. Британець , звісно, фінішував першим, показавши результат 8:02.36сек. А Лабовський перетнув фініш шостим – 8:08.17сек. Теоретично ми ще могли сподіватися на те, що Микола вийде до фіналу за добором по часу, аби не одне «але»…

Показники першого забігу стали орієнтиром для двох інших, де, звісно, атлети зробили все можливе, щоб перевершити ці показники. У підсумку Лабовський залишився за межею фіналістів з вісімнадцятим результатом.{jcomments off}

 

Попередня статтяЧас виступу українських легкоатлетів у Парижі
Наступна статтяЗимовий чемпіонат Європи. День перший. Вечірня програма