Зі світу по нитці

257

     У Великій Британії рішуче настроєні на те, щоб на Олімпіаді-2016 перевершити медальний результат Ігор у Лондоні та залучити до спорту більшу кількість людей. Для цього було прийняте рішення щодо збільшення затрат на підготовку спортсменів на 5 відсотків.

     Наразі мова йде про суму 347 мільйонів фунтів стерлінгів. Сюди входять 276,4 млн, які витратять на всі олімпійські види спорту за чотирирічний цикл.

     Найсильніші британські легкоатлети отримали для підготовки до домашньої Олімпіади 25 мільйонів 148 тисяч фунтів. На наступне чотириріччя буде витрачено 26,8 млн. У цю суму входять преміальні для спортсменів, зарплати для тренерів, витрати на науку і медицину, оплата зборів за кордоном і оренда спортивних споруд для тренувань, фінансування програми підготовки атлетів і організація міжнародних змагань.

***

     Олімпійська чемпіонка з бігу на 800 метрів росіянка Марія Савінова не байдужа до велоспорту і долі «Катюші». Нагадаємо, команді все ще не видана ліцензія Світового туру на сезон-2013.

     «Навіть не знаю, що сказати… Ми, спортсмени, звикли до того, що перемоги і поразки бувають лише на біговій доріжці, стадіоні чи треку. Але так буває не завжди. Якщо хтось утискує твої права поза спортом, значить, потрібно боротися за них у суді чи в іншій інстанції. Бо інакше у тебе не буде ні стадіону, ні треку. Слідкуватиму за ситуацією з «Катюшею» і сподіватимуся на те, що вона вирішиться на її користь», – зізналася Савінова.

Попередня статтяТроє українців увійшли у збірну Європи на турнір Bupa Great Edinburgh Cross Country
Наступна статтяДмитро Яремчук святкує 70-річний ювілей!