Володимир Мисливчук: «Перед останньою спробою думав, що змагання закінчено»

326
Під час прес-конференції напередодні початку юнацького чемпіонату світу молотобоєць Володимир Мисливчук отримав від Ато Болдона прізвисько «Містер психологія». Не знаю, яким принципом керувався сьогодні спортсмен під час кваліфікації, але нерви своїх уболівальників перевірив добряче. Подолати кваліфікаційний норматив Володимир зміг з третьої спроби – 72, 20 м.

 
«Коли йшов на останню спробу, думав, що змагання для мене вже закінчено, я не пройшов кваліфікацію, зганьбив тренера і батьківщину. Вирішив зробити легеньку спробу, щоб совість не мучила. А вийшло, що виконав кваліфікацію, – зізнався Володимир Мисливчук. – Цікаво, що на перші дві спроби налаштовувався, але все дарма. У другій взагалі вийшло так, що почав швидко крутитися сам, а не розганяти молот. Тобто ноги пішли, а снаряд лишився збоку. Так і потрапив у сітку.
 
Перед кваліфікацією думав, що мені однієї спроби вистачить для виходу в основне коло змагань. А на практиці все виявилося значно складніше.
 
Мета на основне коло змагань не змінилася: потрібно встановити особистий рекорд. Яке місце це мені дозволить посісти? Не хотів би загадувати наперед».
 
Мисливчук під час кваліфікації потрапив до тієї ж групи, що й лідер світового сезону аргентинець Гомес. Проте, як зізнався спортсмен, особливої уваги цьому не приділив: «Знав, що він лідер, але не звертав особливої уваги. Коли змагаюся в секторі, намагаюсь зосередитися на собі, а не дивитися на інших. Оскільки коли хвилюєшся і спостерігаєш за суперником, то часто повторюєш його помилки».
 
Андрій Козир таким успіхом, як товариш по команді, на жаль, похвалитися не зміг. 68,71 м не вистачило для виходу в наступне коло змагань. Андрій, схоже, був настільки вражений своїм виступом, що у мікст-зоні у спортсмена відібрало мову.
Попередня статтяЕмель Дерелі, Катерина Косенко та Анастасія Чапаєва – про змагання зі штовхання ядра
Наступна статтяРомана Харченко: «Сильні суперниці допомогли встановити особистий рекорд»