Наталія Пигида: «Це не чемпіонат Європи, тут розслаблятися не можна»

450
Чинна чемпіонка Європи у приміщенні у бігу на 400 метрів Наталія Пигида у Пекіні доволі впевнено вийшла до півфіналу на своїй коронній дистанції – третє місце у забігу, з найкращим часом у сезоні (51,07) і з перевагою у 24 соті секунди над найближчою суперницею.
 
– З трибун здавалося, що ви вийшли до наступного кола дуже легко.
 
– Ну зі сторони можливо, але насправді трошки важкувато. Ніби лягла раніш напередодні, щоб виспався організм, але все одно, для мене завжди ранковий біг найважчий. Тут розумієш, що це не чемпіонат України і навіть не чемпіонат Європи, де під час бігу можна собі дозволити трошки перепочити. Тут треба бігти, бо до півфіналу виходило на пряму по три атлетки з забігу. І треба було будь що в трійку входити, щоб не залежати від наступних забігів. Тому спуску собі не давала. Тай з доріжкою пощастило – третя, усі попереду мене, я так і хотіла. До 200 метрів набирала оберти, на 300 метрах порівнялася з усіма. Завдання-мінімум виконала.
 
– Які враження від чемпіонату світу?
 
– Після Пекінської Олімпіади цей стадіон для мене – номер один у світі. Я тоді 200 метрів бігла, і мені дуже сподобалося – і доріжка гарна, і сама Олімпіада була шикарна. Я тоді, сім років тому, забула тут речі. Певно, не дарма – щоб повернутися.
Попередня статтяОльга Земляк: «Останні сто метрів не вдалися»
Наступна стаття16-річний Ігор Малахов потребує допомоги!