Студентам столичного Інфізу – про легкоатлетичну «кухню»

231
Сьогодні, 10 грудня президент ФЛАУ Ігор Гоцул прочитав студентам Національного університету фізичного виховання та спорту України лекцію «Легка атлетика: виклики та перспективи».
 
Ігор Гоцул розповів про стан нашого виду спорту в Україні та світі. Легка атлетика у світі спорту займає лідируючі позиції. В Міжнародній Асоціації легкоатлетичних федерацій – 214 країн-членів, більше, ніж в будь-якій іншій міжнародній організації, включаючи не спортивні. Якщо раніш легкою атлетикою починали займатися в 11-12 років, то зараз в деяких країнах дітей залучають до Королеви спорту навіть з чотирирічного віку.
 
ФЛАУ також веде роботу в цьому напрямку, впроваджує по всій країні програму «Дитяча легка атлетика IAAF». Проте є деякі фактори, які трохи гальмують процеси популяризації легкої атлетики в Україні. По-перше, це фінансова складова, через яку в країні катастрофічно не вистачає спортивних арен. По-друге, система управління спортом, яка використовується в країні, досі наближена до радянської, ніж до сучасної європейської, а саме клубної. Президент ФЛАУ також розповів про реформу спортивної галузі, яку наразі проводить Мінмолодьспорту, і яка якраз спрямована на виправлення ситуації. Також Ігор Гоцул відповів на запитання студентів. Найбільше їх цікавили принципи фінансування спортивної галузі, розподілення коштів між видами спорту та фінансового заохочення спортивних фахівців.
Попередня статтяВ Івано-Франківську у ДНЗ № 3 «Бджілка» відбулись змагання за програмою «Дитяча легка атлетика IAAF»
Наступна статтяНаталія Добринська – кандидат до Комісії атлетів МОК