Президент ЕА Свейн Арне Хансен прибув до Києва

237
18 грудня розпочався триденний робочий візит до Києва президента Європейської Атлетики Свейна Арне Хансена.
 
Вже за декілька годин після прильоту до України норвезький гість провів свою першу ділову зустріч – з Міністром молоді та спорту України Ігорем Ждановим, першим заступником Міністра і президентом ФЛАУ Ігорем Гоцулом та генеральним секретарем ФЛАУ Михайлом Медведєм. Панові Хансену розповіли про хід реформи спортивної сфери в Україні, консультації щодо якої він активно надає нашій стороні вже протягом року. Ознайомився з проектом фінальної заявки Києва на право стати містом-господарем командного чемпіонату світу-2016 зі спортивної ходьби, яка невдовзі буде направлена в IAAF. Ідея провести змагання в центрі столиці, на Хрещатику, йому дуже сподобалася. Адже, за його словами, це місце та Майдан Незалежності стали знаковими не лише для України, але й для усього світу. Норвежець пообіцяв Україні зі свого боку усіляку підтримку у здійсненні цього проекту, адже він, як очільник ЕА, зацікавлений, щоб чемпіонат світу відбувся саме в Європі.
 
Окрім цього сторони обговорили можливість проведення в Україні вже найближчим часом європейських змагань з легкої атлетики, зокрема у 2017 році Кубку Європи зі спортивної ходьби та Кубку Європи з бігу на 10 000 метрів, інших заходів (засідання Ради ЕА, Виконавчого комітету та Комісій, Комітетів ЕА).
 
Після цього Свейн Арне Хансен відправився на НСК «Олімпійський», де взяв участь в церемонії вшанування найкращих спортсменів та тренерів України «Спортивне сузір’я-2015». Він не лише виступив на урочистому відкритті заходу, а й вручив одну з нагород премії. На батьківщині пана Хансена, в Норвегії одним з найпопулярніших видів спорту є біатлон, на початку наступного року в Осло відбудеться чемпіонат світу з цього виду спорту. І пану Хансену на «Олімпійському» доручили нагородити найкращих представників зимових видів спорту в Україні – біатлоністку Валентину Семеренко та президента Федерації біатлону України Володимира Бринзака.
 
На суботу у пана Хансена запланована ще низка заходів. Зокрема, зранку він проведе практичний семінар для президентів територіальних ФЛА «Очолюючи зміни. Легка атлетика сьогодні: виклики та перспективи», після чого огляне спортивні об’єкти столиці.
Попередня статтяВалентина Крепкіна на «Спортивному сузір’ї-2015» здобула премію «Все життя в спорті»!
Наступна статтяУ Києві відбувся «Забіг Cвятого Миколая-2015»