Дві українки ввійшли до призових трійок у Бидгощі

275
Уже за місяць Бидгощ прийматиме чемпіонат світу U20, а 4-5 червня тут відбулися традиційні міжнародні змагання 16th European Athletic Festival. Турнір входить до серії European Athletics Outdoor Classic Meetings.
 
У Польщі виступив по-справжньому зірковий склад українок. Щоправда, дві з них лише на шляху до повернення на вершину.
 
Ольга Земляк виступала на коронній 400-метрівці. Дистанцію вона подолала з другим результатом (51,91 с). Швидше бігла лише Карлін Мюір з Канади (51,85 с).
 
Лідер української команди на дистанції 100 метрів з бар’єрами Анна Плотіцина у Польщі стала третьою (13,15 с). Поза конкуренцією на дистанції була американка Крістіна Меннінг (12,84 с). Проте зафіксувати спортсменкам результати як офіційні завадив вітер, який перевищував допустимі норми – +2,4 м/с.
 
Після дворічної перерви на доріжку повернулася одна з найтитулованіших представниць українського спринту – Марія Рємєнь. У Бидгощі вона змагалася з бігу на 100 метрів. 11,68 с у першому колі забезпечили українці місце у фіналі, де вона поліпшила час і з 11,62 с фінішувала у кроці від призової трійки. Марія четверта, а перемогла полька Агата Форкасевіч (11,50 с).
 
Фіналістці Олімпійських ігор і чемпіонату світу Анастасії Рабченюк повернутися після пологів на звичний рівень заважали травми. Упродовж останніх сезонів їй навіть доводилося відмовлятися від коронних бар’єрів. Проте у Бидгощі Рабченюк знову відчула смак міжнародної боротьби. Дистанцію вона подолала за 58,06 с і стала п’ятою. Перемогла полька Тіна Матусінська (56,66 с).
 
Попередня статтяДмитро Яковенко – у призовій трійці на змаганнях ЕА
Наступна статтяВладислав Мазур став другим на змаганнях у Франції