Аліна Шух: стрибок у десятку

299
Після першого дня одного з найпрестижніших турнірів у календарі багатоборців Hypomeetingу Гьотцісі українка Аліна Шух посідала 21-е місце. Але вже другий день змінив усе. Перед заключним видом, бігом на 800 метрів, вона була 12-ю, а у підсумковому протоколі і взагалі зуміла ввійти у першу десятку.

 
Шух почала змагання з результату 5,95м зі стрибків у довжину, а після цього показала найкращий результат серед усіх учасниць з метання списа (52,46 м).
 
На заключні 800 метрів українка вийшла в одному забігу з суперницями, у яких могла відіграти кілька позицій. Аліна лідирувала на всіх контрольних позначках і фінішну лінію перетнула першою з новим особистим рекордом – 2:10.93 хв. Більше того, цей результат став третім серед усіх учасниць.
 
За підсумками семи видів Аліна Шух набрала 6177 очок і посіла дев’яте місце. Бельгійка Нафіссату Тіам перемогла з найкращим результатом сезону у світі (6806 очок). Йоргеліс Родрігес з національним рекордом Куби була другою (6742), а американка Еріка Бугард з особистим рекордом стала третьою (6725).
 
Змагання десятиборців з найкращим результатом сезону у світі і національним рекордом Канади виграв Деміан Ворнер (8795 очок). Естонець Майкел Уібо (8514) і голландець Пітер Браун (8342) з особистими рекордами посіли друге і третє місця відповідно.
Фото (с)Hypomeeting Götzis
Попередня статтяСтарт міжнародного сезону Шух і 2,01 м зі стрибків у висоту від Тіам
Наступна статтяУкраїнець фінішував серед сорока найсильніших атлетів на чемпіонаті Європи з добового бігу