Потрійний відбір у Кропивницькому

393
В Кропивницькому відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодших. На цих змаганнях здійснювався відбір до збірної України відразу на три важливі міжнародних старти: міжнародну матчеву зустріч юнацьких збірних Україна-Туреччина-Білорусь-Польща-Румунія (Київ, 29 червня), чемпіонат АБАФ U-18 (Стамбул, 14 липня) та Європейський юнацький Олімпійський фестиваль (Баку, 20-28 липня).
 
– Незважаючи на те, що в Кропивницькому в ці дні було дуже спекотно, атлети показали себе добре підготовленими, і ми побачили низку високих результатів, – розповідає старший тренер збірної України з резерву Андрій Каратєєв. – У метанні спису дуже порадував Артур Фельфнер з Київщини, який переміг з класним результатом – 75.71. Підтвердили своє реноме лідери цієї вікової групи – дніпрянка Катерина Онісімова (на фото) (2000 м з/п – 6.55,27), Світлана Жульжик з Рівного (800 м – 2.07,03, особистий рекорд), Марія Горєлова з Херсонщини (вперше стрибнула у довжину за 6 метрів – 6.06).
 
Цікаво було спостерігати за фіналом з бігу на 100 метрів у дівчат, де перемогу з особистим рекордом здобула Євгенія Коновалова з Донеччини (11,90). Приємно, що з’явилася низка нових імен. Тут відзначу Тетяну Харащук з Івано-Франківської області (400 м – 55,97) та Андрія Єрещенка з Черкащини (довжина – 7.20). Високі результати показала плеяда атлетів 2003 року народження – Валерія Мухоброд з Броварів виграла 100 м з/б (14,24) та семиборство (5261), Дар’я Озерянова з Донеччини та Вероніка Крамаренко з Запорізької області були найкращими у стрибках у висоту (в обох – 1.76, за спробами перемогла Озерянова), киянин Денис Слюсар переміг в бігу на 110 м з/б (14,31), Роман Петрук з Житомирщини – в стрибках у висоту (2.05), а киянин Олександр Айко – в потрійному стрибку (15.03). Це вже основа для участі в юнацькому чемпіонаті Європи-2020.
 
Були на цьому чемпіонаті України і негативні моменти. Ще минулого року у нас почала проглядатися проблема в юнацькому спринті у чоловіків. Хлопці поки що демонструють тут не високі результати, і як наслідок, на юнацький Олімпійський фестиваль ми будемо представлені з усіх цих видів лише в бігу на 110 м з/б. Загалом ще на змагання в Баку маємо гарний кістяк. Хоча явних лідерів, як це було минулого року, зараз в команді не має. Що стосується матчевої зустрічі, яка відбудеться 29 червня в Києві, то нашу команда буде представлена практично в усіх дисциплінах чемпіонами України. Щодо рівня результатів, як я вже казав, підводять нас бігові види у хлопців – на 60, 200, 800, 1500 метрів. Уберезні в Стамбулі на матчевій зустрічі ми на цих дистанціях посіли останні місця. Втім, незважаючи на ці прогалини, вдома боротимемося за загальну перемогу.
 
З повними результатами змагань можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.
Попередня статтяОстанні дні акредитації ЗМІ на Суперлігу командного чемпіонату Європи з багатоборства у Луцьку!
Наступна статтяПристрілка перед Ельве-2019