Фінал «Дитячих ліг» у Кам’янці-Подільському

618

Сьогодні в Кам’янці-Подільському відбулося відкриття фіналу «Дитячих ліг» за програмою Світової легкої атлетики. 144 юних учнів та учениць загальноосвітніх шкіл із 18 регіонів України змагаються в човниковій естафеті, стрибках у довжину з місця, метанні та багатьох інших видах багатоборства. Такий поетапний турнір в Україні проводиться вперше.

Мета федерації та всіх причетних до цього спортивного свята – в цей складний час підтримати українських дітей. Зацікавити їх спортом, зробити рухову активність частиною повсякденного життя, виявити спортивні таланти і зростити їх для майбутнього.

Команда ФЛАУ дякує міському голові Кам’янця-Подільського Михайлу Посітку і партнерам заходу – компанії «Епіцентр» та компанії «Ласунка» за підтримку та розвиток дитячого спорту в Україні. А також медіа партнеру – каналу ТВ-7.

«В Кам’янці є умови для проведення спортивних заходів на високому рівні. Навіть під час повномасштабної війни спорт на часі. Бо це потужний засіб реабілітації, це неймовірно дієвий антидепресант, це відмінний мотиватор. Тому будемо робити все, щоб в центрі та на місцях це добре розуміли. І, звичайно, жити та реалізовувати такі проєкти ми б не могли без наших мужніх захисників. Тому – вам особлива шана!», – в.о президента ФЛАУ Ольга Саладуха.

Попередня статтяАртур Фельфнер – у вісімці чемпіонату Європи
Наступна статтяФінал «Дитячих ліг» – багато усмішок, щира радість та незабутні емоції