Фінал «Дитячих ліг» – багато усмішок, щира радість та незабутні емоції

722

16 червня у м. Кам’янець-Подільський на стадіоні ім. Тонкочеєва відбувся фінал «Дитячих ліг» за програмою Світової легкої атлетики.

В змаганнях взяли участь 144 юних атлетів та атлеток із 18 регіонів України, які мали можливість випробувати себе у різних дисциплінах, таких як: стрибки у довжину з місця, естафета, метання м’яча, стрибки у пісок через планку, біг на витривалість та імпровізована естафета «формула-1».

На відкритті змагань із вітальними словами до учасників звернулись міський голова Кам’янця-Подільского – Михайло Володимирович Посітко, який надав усебічну підтримку для організації й проведення змагань та в.о. Президента Федерації легкої атлетики Ольга Саладуха.

«Будемо робити все, щоб такі змагання стали традиційними для українських дітей і допомагали їм не тільки підтримувати рухову активність, але й отримувати позитивні емоції попри страшні події в Україні. Вірю, що такий формат змагань допоможе знаходити та розкривати нові таланти в нашій країні, які в майбутньому будуть представляти її на міжнародних змаганнях», – зазначила Ольга Валеріївна.

Значну підтримку в організації та проведені змагань також надала мережа будівельних гіпермаркетів «Епіцентр».

«Важливість цієї події дуже важко переоцінити, адже попри війну і діти, і дорослі спортсмени продовжують тренуватися й досягати перемог. Хочу побажати вам успіху у вашій діяльності і сказати, що «Епіцентр» завжди буде підтримувати сміливих, сильних та дуже наполегливих дітей», – сказала Алла Рибак, представниця компанії «Епіцентр».

На честь відкриття відбувся святковий концерт за участі місцевих танцювальних гуртів. Також на дітей чекала пізнавальна та захоплююча екскурсія Кам’янець-Подільською фортецею, де дітей познайомили з історією цього величного міста.

Шалені емоції учасників, воля до перемоги та відчайдушна боротьба створили справжню спортивну атмосферу змагань, але разом з тим,- не розвіяли й дружній настрій цього свята атлетики.

«Та це просто круто, я ще ніколи не був натаких змаганнях і в такому готелі. А ще було дуже круто на формулі-1! Раніше я думав, що легка атлетика – це просто бігати по колу, а тут стільки естафет було. Мені сподобалось загалом», – поділився враженнями один з учасників «Дитячих ліг».

По завершенню змагань усі діти були нагороджені памʼятними медалями, подарунками від партнерів та мали нагоду поласувати смачними ланчами та морозивом від ТМ «Ласунка», а головне – отримали незабутні спогади, заряд здоровʼя, бадьорості та мотивацію займатись спортом і продовжувати розвивати свої легкоатлетичні таланти.

Команда ФЛАУ дякує компанії «Епіцентр» за підтримку у розвитку дитячого спорту та підростаючого покоління, ТМ «Ласунка» – за смачне морозиво для учасників, Кам’янець-Подільській міській раді та благодійному фонду «Розвиток рідного Поділля» – за організацію змагань та затишну атмосферу,а також медіа партнеру – каналу ТВ-7, за регіональне висвітлення змагань.

З новим поколінням українців до нових спортивних вершин та перемог.

Попередня статтяФінал «Дитячих ліг» у Кам’янці-Подільському
Наступна статтяВідбувся ІV етап Кубку України з легкоатлетичних метань