Відбувся ІV етап Кубку України з легкоатлетичних метань

1005

15-16 червня у Київській області на тренувально-спортивній базі «Конча-Заспа» відбувся IV етап Кубка України з легкоатлетичних метань пам’яті ЗТУ Л. Смєлаша та А. Кончіца. 140 спортсменів та спортсменок із 11 областей України боролись за медалі та метри протягом цих двох днів.

Головна тренерка з метань Ірина Новожилова прокоментувала виступ українських метальників: «На жаль, цього року нам не дуже пощастило з погодою – два дні поспіль йшов сильний дощ, тому результати не зовсім такі, на які розраховували спортсмени. Але все-таки приїхало досить багато учасників, які змагались в усіх видах програми. Вражаючих результатів не було, але ці змагання стали хорошим контрольним стартом перед основними чемпіонатами літнього сезону. Сподівались на те, що погода сприятиме нам, але небо вирішило інакше».

Видовищними стали змагання з метання молота серед жінок, де з результатом 67.21 м перемогла Ірина Климець, яка нещодавно повернулась з чемпіонату Європи в Римі. Серед чоловіків «золото» здобув Гліб Піскунов. Його результат – 69.65 м.

У штовханні ядра серед жінок першою стала Ольга Голодна, відправивши снаряд на позначку 15.41 м. Серед чоловіків лідером став Артем Левченко (19.33 м). А серед молоді першість в цьому виді здобула Марія Ларіна – з результатом 14.32 м. Другого дня Марія перемогла й у метанні диска (42.41 м).

Ознайомитись з усіма результатами змагань можна за посиланням.

Попередня статтяФінал «Дитячих ліг» – багато усмішок, щира радість та незабутні емоції
Наступна статтяЮнацький чемпіонат України: шквал емоцій, особисті рекорди та нормативи на чемпіонати Європи й світу