Роман Кокошко – переможець змагань у Женеві

1607
Фото (c)Ulf Schiller/athletix.ch

Якщо чемпіонат Європи закінчився для штовхальника ядра Романа Кокошка не найкращим чином, то після нього він зумів взяти себе в руки й виграв два поспіль міжнародні турніри. Після перемоги в Швеції він 22 червня став першим також на змаганнях AtleticaGeneve у Швейцарії. Ба більше, до рекорду змагань йому не вистачило лише п’яти сантиметрів – 20.46 м.

“Сьогодні все склалося досить непогано, навіть погода зіграла мені на руку – було ні жарко, ні холодно. Перша спроба була за 20 метрів, але я випав з сектора. Потім досить сильно опустив плечі, але коли виправив ці недоліки техніки, то навіть візуально стало помітно, що ядро почало вилітати зовсім інакше, – говорить Роман Кокошко після перемоги. – Те, що виграв, не може не тішити. Зараз важливо знайти ту модель і ритм змагань, який втратив через перерву взимку, поки проходив реабілітацію після травми. І зараз я на шляху до цього”.

Фото (c)Ulf Schiller/athletix.ch

Ольга Ляхова з найкращим результатом нинішнього сезону стала третьою з бігу на 800 метрів. Українка впевнено трималася в групі лідерів і, зрештою, не менш упевнено фінішувала у першій трійці (2:01.03 хв).

Фото (c)Ulf Schiller/athletix.ch

Дуже хороші спроби на двох перших висотах виконала і стрибунка з жердиною Яна Гладійчук. Запас, з яким вона долала й 4.00, і 4.15 м давали небезпідставну надію на те, що й 4.30 підкоряться українці без особливих проблем. Проте, на жаль, для подолання цієї висоти Яні не вистачило зовсім трішки.

Анастасія Лазебник пробігла в Женеві 100 метрів з бар’єрами з особистим рекордом, уперше в кар’єрі вибігши з 15 секунд, – 14.95 с.

 

Попередня статтяЗнову вище, або як українські легкоатлети виступають після Рима
Наступна статтяВладислав Малихін перемагає в Куортане, Наталія Стребкова третя у Відні