Зі світу по нитці: досягнення Погребняк, Школіної та Лавіллені

273
Пропонуємо вашій увазі міжнародний огляд останніх легкоатлетичних змагань, на яких були показані результати, що увійшли до переліку найкращих у цьому світовому сезоні.
 
Розпочнемо з відкритого чемпіонату Сумської області, який відбувся 16-17 січня в легкоатлетичному манежі УАБС. Головною його подією став фінальний забіг жінок на 60 метрів. У суперечці харків’янки Наталі Погребняк та сумчанки Вікторії Кащеєвої (П’ятаченко) сильнішою виявилася Погребняк – 7,23. На той момент це було повторення найкращого результату сезону у світі! Станом на 19 січня це п’ятий показник у світовому щабелі про ранги, проте у Європі – перший!
 
Чинна чемпіонка світу у стрибках у висоту росіянка Світлана Школіна увесь минулий сезон пропустила через травму, і змагання у Новочебоксарську на Кубок Голови Чувашської республіки стали першими для неї після тривалої перерви. Школіна відразу підтвердила свої високі амбіції щодо відстоювання титулу найсильнішої висотниці, перемігши з найкращим результатом сезону у світі – 1 м 95 см.
 
Француз Рено Лавіллені продовжує покращувати свої результати у стрибках з жердиною. Тиждень тому у себе на батьківщині, в Об’єрі він подолав планку, розташовану на позначці 5.80. І ось у місті Рено (США) світовий рекордсмен у приміщеннях зробив орієнтиром у своїй дисципліні висоту 5.92. Щоб показати найкращий результат сезону у світі, йому знадобилася усього одна спроба. Намагався Лавіллені подолати і шість метрів рівно, але усі три стрибки виявилися невдалими.
 

 

Попередня статтяУкраїна та Ізраїль обговорили питання співпраці у сфері боротьби з допінгом
Наступна статтяЛегкоатлети – серед номінантів Junior Sports Awards Ukraine