Україна та Ізраїль обговорили питання співпраці у сфері боротьби з допінгом

295
Наприкінці минулого тижня відбулася зустріч керівництва Міністерства молоді та спорту та Національного антидопінгового центру з головою Антидопінгового комітету Держави Ізраїль Джеком Ашеровим та представниками Посольства Держави Ізраїль в Україні.
 
У ході зустрічі перший заступник Міністра Ігор Гоцул та заступник Міністра з питань європейської інтеграції Микола Мовчан поінформували гостей про політику Міністерства у сфері фізичної культури та спорту, питання боротьби з допінгом, імплементацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС тощо. Директор Національного антидопінгового центру Іван Курлищук розповів про досвід роботи центру.
 
Українська сторона висловила зацікавленість в обміні досвідом з ізраїльською стороною та прикладами кращих практик у сфері спортивної медицини та підготовки спортсменів до участі у міжнародних спортивних змаганнях.
 
У свою чергу, Джек Ашеров поінформував про структуру антидопінгової діяльності в Ізраїлі, досвід роботи Антидопінгового комітету Держави Ізраїль, напрацювання ізраїльської сторони в напрямку боротьби з допінгом та виконання Всесвітнього Антидопінгового Кодексу тощо.
Сторони відзначили обопільну зацікавленість в налагодженні безпосередніх контактів між антидопінговими установами обох держав та обміні досвідом в питанні діяльності та акредитації антидопінгових лабораторій.
 
Українська сторона також подякувала Ізраїлю за підтримку України в цей складний для нашої держави час в умовах агресії РФ проти України.
 
Після зустрічі в МіністерствіДжек Ашеров відвідав також лабораторію Національного антидопінгового центру.
 
Підготовлено за матеріалами Міністерства молоді та спорту України.
Попередня статтяДмитро Дем’янюк та Оксана Окунєва виграли Меморіал Дем’янюка (додано протоколи)
Наступна статтяЗі світу по нитці: досягнення Погребняк, Школіної та Лавіллені