Марина Бех-Романчук і Анна Плотіцина виступлять на змаганнях золотої серії Світового легкоатлетичного туру в приміщенні

2552

На етапі золотої серії Світового легкоатлетичного туру в приміщенні в Льєвіні (17 лютого) виступлять дві українки – Марина Бех-Романчук і Анна Плотіцина.

Марина Бех-Романчук цим турніром відкриє міжнародний сезон. До цього вона брала участь у “Різдвяних стартах” у Києві, де бігла 60 метрів, та в командному чемпіонаті України в приміщенні, де перемогла з потрійного стрибка та вийшла до фіналу з бігу на 60 метрів. В Льєвіні чинна чемпіонка Європи в приміщенні змагатиметься зі стрибків у довжину, які є її коронною дисципліною і де вона й здобула всі свої медалі чемпіонатів світу та Європи.

Серд суперниць українки рекордсменка світу з потрійного стрибка венесуелка Юлімар Рохас, яка цього сезону націлюється ще й на рекорд світу зі стрибків у довжину, та призерка чемпіонатів світу і Європи в приміщенні білоруска Настасья Мірончик-Іванова.

Анна Плотіцина на Кубку України в приміщенні, який 12 лютого відбувся в Києві, показала свій найкращий результат з бігу на 60 метрів з бар’єрами, починаючи з 2019 року. Серед її суперниць, зокрема, фіналістка Олімпійських ігор з бігу на 100 метрів з бар’єрами Девінн Чарльтон з Багам, шоста у світовому топ-листі сезону з бігу на 60 метрів з бар’єрами в приміщенні француженка Сирена Самба-Майєла, чинна чемпіонка Європи з бігу на 100 метрів з бар’єрами білоруска Ельвіра Герман і фінка Нооралотта Незірі, яка була четвертою на чемпіонаті Європи в приміщенні минулого року.

Ознайомитися зі стартовими протоколами та розкладом змагань у Льєвіні можна на сайті турніру. Трансляція – на офіційному каналі Світової легкої атлетики в YouTube.

Попередня статтяЗі світу по нитці: Кщот і Гетлін завершують кар’єру, Мюір продовжує боротися з травмою спини
Наступна статтяЗолота серія в Льєвіні: світовий рекорд Інгебрігтсена й виступ українок