Кубок України в приміщенні: перемога Левченко й найкращий результат Плотіциної з 2019 року

1163
Фото (с)Святослав Сторчовий

12 лютого глядачі, які зібралися на Кубку України з легкої атлетики в приміщенні в київському манежі на Березняках, стали свідками не лише цікавих змагань, а й досить високих результатів.

Участь у Кубку України взяли відразу кілька лідерів і лідерок збірної. Серед них – Юлія Левченко й Ірина Геращенко. Зазвичай вони відкривали сезон “Різдвяними стартами” в Києві, проте цього року розпочали його дещо пізніше. Але свій рідний манеж без турніру з їхньою участю не залишили. Левченко перемогла з результатом 1.94 м, який на сьогодні є третім у світі, а Геращенко посіла друге місце (1.89 м). У змаганнях серед чоловіків першим був Олег Дорощук (2.26 м).

Анна Плотіцина перемогла з бігу на 60 метрів з бар’єрами з найкращим результатом сезону (8.05 с). Більше того, цей час став найкращим для неї, починаючи з 2019 року, коли її SB був на дві сотих ліпший. Ганна Чубковцова й Наталія Юрчук подолали дистанцію за 8.21 с, але Чубковцова була на тисячні долі секунди попереду. При цьому для Юрчук цей час став найкращим у кар’єрі.

Яна Качур (7.38 с) і Станіслав Коваленко (6.70 с) виграли фінали з бігу на 60 метрів.

Всього в Києві виступили 316 атлетів і атлеток з 23 областей України та міста Києва.

Всі результати Кубка України з легкої атлетики в приміщенні – ТУТ.

Попередня статтяУкраїнські легкоатлети виграли шість медалей юніорського чемпіонату ABAF у приміщенні
Наступна статтяУ Федерації легкої атлетики України з’явився іменитий партнер