ФЛАУ долучилася до святкування Європейського тижня спорту

267

З 20 по 27 вересня тривав Європейський тиждень спорту – щорічна ініціатива Європейської Комісії, спрямована на популяризацію фізичної активності та спорту. І з 2019 року Україна приймає активну участь в цих заходах.

Впродовж семи днів українці мали нагоду взяти участь у різноманітних спортивних змаганнях, заходах, іграх, майстер-класах, які проходили по всій країні. 

27 вересня на Контрактовій Площі у Києві відбулося яскраве урочисте закриття Європейського тижня спорту, до якого долучилися президент Національного олімпійського комітету України, олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт, Міністр молоді та спорту України Матвій Бідний, бронзова призерка Олімпійських ігор з легкої атлетики Ірина Геращенко (стрибки у висоту), чемпіонка світу з легкоатлетичного семиборства та бронзовий призер чемпіонату світу з легкоатлетичного десятиборства Ганна й Олексій Касьянови, бронзовий призер Олімпійських ігор з легкої атлетики Михайло Кохан (метання молота), учасник Олімпійських Ігор, метальник спису Артур Фельфнер та чимало інших зірок українського спорту.

Усі охочі могли спробувати свої сили на різноманітних спортивних локаціях, зокрема, з флорболу, скелелазіння, легкої атлетики, спортивного орієнтування, а також поспілкуватися з кумирами і надихнутися на подальші здобутки. 

Попередня статтяОгляд другого дня командного чемпіонату України серед юнаків та дівчат віком до 18 років
Наступна статтяЗ Днем захисників і захисниць України!