Комітети та комісії ФЛАУ

Ревізійний комітет ФЛАУ

1 Комаров Андрій (голова) 3 Кіщенко Юрій (комітет атлетів)
2 Рябов Володимир 4 Шух Аліна (комітет атлетів)
5 Еделєв Олександр (секретар)

 

Жіночий комітет ФЛАУ

1 Касьянова Анна (голова) 4 Бризгіна Ольга
2 Порядіна Валерія 5 Рижикова Анна (комітет атлетів)
3 Шух Майя 6 Лочман Анісія (комітет атлетів)

 

Комітет атлетів ФЛАУ

1 Рижикова Анна (голова) 8 Ткачук Вікторія – спринт
2 Даниленко Данило – спринт (заступник голови) 9 Лочман Анісія – багатоборство, спринт
3 Саладуха Ольга 10 Шух Аліна – багатоборство
4 Олексій Касьянов 11 Фельфнер Артур – метання
5 Погорілко Олександр – спринт 12 Бех-Романчук Марина – стрибки
6 Васильєв Андрій – спринт 13 Кіщенко Юрій – витривалість
7 Гончаренко Діана – спринт 14 Ніколаєнко Ольга (секретар)

 

Комісія розвитку ФЛАУ

1 Саладуха Ольга (голова комісії) 11 Єднак Валерій
2 Матешко Віталій (заступник голови) 12 Савчук Олег
3 Алексанян Валерій 13 Гринець Михайло
4 Величко Олександр 14 Бобровник Володимир
5 Крикун Олександр 15 Свищ Ярослав
6 Добринська Наталія 16 Кропта Руслан
7 Немчінов Олег 17 Сердюченко Олексій
8 Гринець Дмитро 18 Островський Максим
9 Тиртишник Вячеслав 19 Шух Аліна (комітет атлетів)
10 Ковалюк Сергій 20 Касьянов Олексій (секретар)

 

Комісія змагань ФЛАУ

1 Грінюк Віктор (голова комісії) 10 Павлось Руслан
2 Бех Олена (заступник голови) 11 Свищ Ярослав
3 Гужва Сергій 12 Гливинський Руслан
4 Матешко Віталій 13 Машанєнков Олег
5 Лісовський Сергій 14 Вегнер Олег
6 Еделев Олександр 15 Кіщенко Юрій (комітет атлетів)
7 Даниленко Олексій 16 Гончаренко Діана (комітет атлетів)
8 Влашин Тетяна 17 Резанова Марина (секретар)
9 Соколовський Олег

 

Комісія з позастадіонних видів

1 Грінюк Віктор (голова комісії) 9 Попов Сергій
2 Третьяков Іван (заступник голови) 10 Олівсон Олександр
3 Гужва Сергій 11 Іонов Валентин
4 Качківський Іван 12 Піднебесний Юрій
5 Олексієнко Ігор 13 Бобрицький Олександр
6 Кривенко Максим 14 Яцюта Генадій
7 Кондюх Ярослав 15 Кіщенко Юрій (комітет атлетів)
8 Гешко Іван 16 Лочман Анісія (комітет атлетів)
9 Семенюк Володимир 17 Масіч Аліна (секретар)

 

Комісія з етики та юридичних проваджень

1 Гринець Михайло (голова комісії) 6 Лапаєв Дмитро
2 Слижук Соломія 7 Руденко Олександр
3 Натха Марія 8 Ковалюк Сергій
4 Петрів Роман 9 Шух Аліна (комітет атлетів)
5 Бризгін Віктор 10 Даниленко Данило (комітет атлетів)

 

Комісія спортивних споруд

1 Рудюк Володимир (голова) 4 Комаров Андрій
2 Бугайов Анатолій (заступник голови) 5 Фельфнер Артур (комітет атлетів)
3 Бризгін Віктор 6 Прокопов Олександр (секретар)