Заявка збiрної команди України на участь у матчевiй зустрiчi команд Бiлорусi-Росiї-України серед юнiорiв 1986 р.н. та молодше з легкої атлетики 26.02.2005р. у м. Мiнськ

42

Ю Н i О Р И
вид
П.i.
Дата народж
Резуль
тат
Регiон
1
60м
Бодров iгор
09.07.87
6.88
Харкiв
2
 
Островський Дмитро
05.03.87
6.87
Хмельницький
3
 
Рюмiн Олександр
07.02.87
6.99
Луганськ
 
200м
Бодров iгор
09.07.87
21.52
Харкiв
 
 
Островський Дмитро
05.03.87
21.80
Хмельницький
4
400м
Рємєнь Олексiй
25.06.86
49.61
Донецьк
5.
 
Мiхалiн Олег
06.08.86
50.39
Херсон
6.
 
Столярчук Богдан
31.12.88
50.46
К. Обл.
 
 
Мельниченко Станiслав
26.02.87
49.07
Одеса
7
800м
Божко Євген
13.06.86
1:54.93
Харкiв
8
 
Волошин iлля
08.05.87
1:56.31
Черкаси
9
1500м
Киц Володимир
17.06.86
3:57.0
К. Обл.
10
 
iщенко Сергiй
04.08.86
3:57.43
Днiпр-ськ
11
3000м
Сухарев iлля
17.06.86
8:22.13
К. Обл.
12
 
Тюменцев Тимофiй
26.09.87
8:45.40
Херсон
13
с/х 5км
Дмитренко Руслан
22.03.86
21:48.6
К. Обл.
14
 
Цiпоренко Юрiй
30.01.87
21:08.3
Житомир
15
60мс/б
Найман Валерiй
12.04.86
8.25
Закарпаття
16
 
Пашетних Андрiй
09.03.86
8.43
Полтава
17
Висота
Герасимчук Володимир
14.01.86
2.05
Донецьк
18
 
Саєвич Антон
15.06.88
2.05    
Бердичiв
19
жердина
Горовий Сергiй
11.07.87
4.80
К. Обл.
20
 
Лоза Антон
21.06.87
4.80
Донецьк
21
Довжина
Ганзiн Андрiй
19.05.86
7.39
Днiпро-ськ
22
 
Солдаткiн Олександр
26.04.86
7.35
Донецьк
23
3-ной
Кузнєцов Вiктор
17.07.86
16.67
К. Обл.
24
 
Ель-Шериф Шериф
02.01.89
15.33
К. Обл.
25
Ядро
Самолюк Вiктор
05.09.86
18.28
К. Обл.
26
 
Бабич Олександр
12.06.86
17.39
К. Обл.
Ест.4х400м
Рємєнь Олексiй
 
 
 
 
 
Мiхалiн Олег
 
 
 
 
 
Божко Євген
 
 
 
 
 
Волошин iлля
 
 
 
 
 
Столярчук Богдан
 
 
 
 
 
Мельниченко Станiслав
 
 
 
 
Ю Н i О Р К И
вiд
П.i.
Дата народження
Результат
Регiон
1
60м
Погрiбняк Наталiя
19.02.88
7.51
Харкiв
2
 
iбрагiмова Севiль
25.09.87
7.56
Чернiвцi
 
200м
Погрiбняк Наталiя
19.02.88
24.37
 
3
 
Приступа Дар’я
26.11.87
25.00
Донецьк
4
 
Карандюк Ксенiя
21.06.86
24.85
К. Обл.
 
 
Плотiцина Анна
01.01.87
25.45
Харкiв
5
400м
Михайлiченко Ольга
15.07.88
56.16
К. Обл.
6
 
Гончарова Олена
27.06.87
57.90
Харкiв
 
 
Карандюк Ксенiя
21.06.86
24.85
К. Обл.
7
60м с/б
Плотiцина Анна
01.01.87
8.79
Харкiв
8
 
Кальнагуз Ганна
03.04.86
8.97
К. Обл.
9
800м
Лупу Наталiя
04.11.87
2:13.08
Київ
10
 
Шевченко Анжела
29.10.87
2:11.45
Донецьк
 
 
Топузлiєва Анастасiя
28.04.87
2:11.42
Запорiжжя
11
1500м
Мiлокумова Оксана
23.08.87
4:31.03
Донецьк
12
 
Пелих Ганна
07.12.86
4:38.98
Запорiжжя
13
3000м
Макарук Олена
15.05.87
4:36.10
Вiнниця
14
 
iлютчiк Оксана
20.10.87
9:48.71
Херсон
15
с/х 5км
Вавiлова Свiтлана
05.12.88
24:09.9
К. Обл.
16
 
Давиденко Юлiя
03.05.89
24:06.7
К. Обл.
17
Висота
Коваленко iрина
12.06.86
1.95
К. обл.
18
 
Нiкiтiна Ольга
17.11.86
1.83
Харкiв
 
 
Гапчук Наталiя
15.11.88
1.80
Бердичiв
19
Довжина
Демидова Ганна
08.04.87
6.26
Миколаїв
20
 
Котченко Олена
05.03.86
6.05
Днiпро-ськ
21
потрiйний
Дяченко Тетяна
25.01.86
13.65
Днiпро-ськ
22
 
Князева Ганна
25.09.89
12.80
Київ
 
 
Цихоцька Руслана
23.03.86
12.78
Чернiвцi
23
Жердина
Баркова Катерина
03.06.89
3.90
Донецьк
24
 
Воронкiна Юлiя
23.05.86
370
Донецьк
25
Ядро
Самолюк Ганна
13.01.88
14.33
К. Обл.
26
 
Багач Оксана
12.09.87
13.47
К. Обл.
Ест. 4х400м
Приступа Дар’я
 
 
 
 
 
Михайлiченко Олена
 
 
 
 
 
Гончарова Олена
 
 
 
 
 
Плотiцина Анна
 
 
 
 
 
Карандюк Ксенiя
 
 
 
 
 
Топузлiєва Анастасiя  
 
 
 
                                                                                               
Тренери: 
1.Бодров В.В. – Харкiв      
2.Новiков А.Е. – Хмельницький
3.Самолюк А.А. – К. Обл.  
4.Гредунова Н.i. – К. Обл. 
5.Романчук С.i. – К. Обл.   
6.Голуб К.В. – Днiпропетровськ
7.Козлова Г.С. – Донецьк  
8. Александров В.Ф. – Київ
9.Ємельянцев В.М. – Київ, керiвник делегацiї