Розклад 4-го iААФ чемпiонату Свiту серед юнакiв та дiвчат

20

Шановнi колеги,

представляємо вашiй увазi розклад 4-го iААФ чемпiонату Свiту серед юнакiв та дiвчат, Маракеш (Марокко)13-17 липня 2005

4th IAAF World Youth Championships
Marrakesh (MAR) – 13/17 July 2005
Timetable
 
Wednesday 13 July 09:00 Javelin Throw B Qualifying Group A
 
09:05 Shot Put B Qualifying Groups A & B
09:10 110m Hurdles B 1st Round
09:40 100m B Octathlon
10:15 100m G 1st Round
10:30 Javelin Throw B Qualifying Group B
10:30 Long Jump G Octathlon
11:00 100m B 1st Round
tbd Opening Ceremony
17:15 Discus Throw G Qualifying Group A
17:30 400m G 1st Round
17:35 High Jump G Qualifying Group A & B
17:40 Triple Jump G Qualifying Group A & B
17:50 Shot Put B Octathlon
18:10 400m B 1st Round
18:45 Discus Throw G Qualifying B
18:55 800m B 1st Round
19:35 100m G Semi-Final
19:45 Shot Put B Final
19:55 100m B Semi-Final
20:15 Javelin Throw B Final
20:20 1500m G 1st Round
20:45 110m Hurdles B Semi-Final
21:05 400m B Octathlon
21:25 3000m G Final
 
Thursday 14 July 09:00 110m Hurdles B Octathlon
 
09:10 Hammer Throw B Qualifying Group A
09:15 Long Jump B Qualifying A & B
09:45 High Jump B Octathlon
10:45 Hammer Throw B Qualifying B
17:00 Javelin Throw B Octathlon Group A
17:10 Pole Vault G Qualifying Groups A & B
17:30 400m Hurdles G 1st Round
17:35 High Jump B Qualifying Groups A & B
18:10 400m G Semi-Final
18:20 Javelin Throw B Octathlon Group B
18:30 400m B Semi-Final
18:35 Triple Jump G Final
18:50 100m G Final
19:05 100m B Final
19:20 800m B Semi-Final
19:40 1000m B Octathlon
19:50 Discus Throw G Final
20:05 110B Hurdles B Final
20:20 3000m B 1st Round
20:50 5000m Race Walk G Final
 
Friday 15 July 09:00 110m Hurdles G Heptathlon
 
09:10 Hammer Throw G Qualifying Group A
09:15 Shot Put G Qualifying Groups A & B
09:25 Triple Jump B Qualifying Groups A & B
09:45 High Jump G Heptathlon
10:45 Hammer Throw G Qualifying B
16:45 Discus Throw B Qualifying A
17:00 Pole Vault B Qualifying Groups A & B
17:25 Shot Put G Heptathlon
17:30 400m Hurdles B 1st Round
18:10 400m Hurdles G Final
18:15 High Jump G Final
18:15 Discus Throw B Qualifying Group B
18:25 400m G Final
18:40 400m B Final
18:55 800m G 1st Round
19:00 Long Jump B Final
19:45 Hammer Throw B Final
19:45 800m B Final
20:00 150m B 1st Round
20:20 1500m G Final
20:35 200m G Heptathlon
21:00 2000m SC B Final
 
Saturday 16 July 08:00 10.000m Race Walk B Final
 
09:00 Javelin Throw G Qualifying Group A
09:30 200m G 1st Round
10:00 Long Jump G Heptathlon
10:20 200m B 1st Round
10:30 Javelin Throw G Qualifying Group B
11:25 100mHurdles G 1st Round
11:55 Javelin Throw G Heptathlon
17:00 Long Jump G Qualifying Groups A & B
17:00 Hammer Throw G Final
17:15 400m Hurdles B Semi-final
17:35 200m G Semi-Final
17:40 Pole Vault G Final
17:55 200m B Semi-Final
18:00 High Jump B Final
18:15 800m G Semi-Final
18:20 Shot Put G Final
18:35 100m Hurdles G Semi-Final
18:40 Discus Throw B Final
18:40 Triple Jump B Final
19:00 3000m B Final
19:20 800m G Heptathlon
19:45 Medley Relay G 1st Round
20:10 Medley Relay B 1st Round
 
Sunday 17 July 17:00 Pole Vault B Final
 
17:30 400m Hurdles B Final
17:35 Javelin Throw G Final
17:40 Long Jump G Final
17:45 200m G Final
18:00 200m B Final
18:15 100m Hurdles G Final
18:30 800m G Final
18:45 1500m B Final
19:00 Medley Relay G Final
19:20 Medley Relay B Final
 
Closing Ceremony