Реорганiзацiя форуму

235

Шановнi вiдвiдувачi нашого сайту. Враховуючи численнi вашi пропозицiї, ми йдемо на реорганiзацiю нашого форуму. Ми намагалися створити бiльш зручний iнструмент, який би дав змогу спiлкуватися на високому рiвнi комфорту. Форум буде подiлений на двi частини – <Загальний> форум та форум <Наука та методика>. Вiдкриття iнших форумiв поки не планується. На жаль, ми не маємо змоги перенести повiдомлення зi старого форуму. Тому, якщо є бажання, збережiть собi найбiльш вдалi висловлювання. Оновлення планується у понедiлок.

Шановнi вiдвiдувачi нашого сайту. Враховуючи численнi вашi пропозицiї, ми йдемо на реорганiзацiю нашого форуму.
Ми намагалися створити бiльш зручний iнструмент, який би дав змогу спiлкуватися на високому рiвнi комфорту. Форум буде подiлений на двi частини – <Загальний> форум та форум <Наука та методика>. Вiдкриття iнших форумiв поки не планується.
На жаль, ми не маємо змоги перенести повiдомлення зi старого форуму. Тому, якщо є бажання, збережiть собi найбiльш вдалi висловлювання.
Оновлення планується у понедiлок.
Маленьке прохання. Давайте почнемо життя з <нуля>. Нiхто не проти критики навiть у <жорсткiй> формi. Але, на наш погляд, українська, англiйська та росiйська мови надають багато можливостей для висловлення своєї думки i без використання <ненормативної> лексики. Ми будемо i надалi видаляти такi повiдомлення.
Сподiваємося, що основна маса вiдвiдувачiв – iнтелiгентнi люди, якi хочуть спiлкуватися а не ображати один-одного.

Попередня статтяелектронною поштою охопленi 26 регiональних осередкiв
Наступна статтяФотогалерея