Кубок Європи з легкої атлетики

8

31 травня вiдбулося засiдання головної тренерської ради, де було сформовано склад збiрної команди України з легкої атлетики для участi у Кубку Європи 2005. Жiноча збiрна команда України виступатиме у вищiй лiзi 18-19 червня у Флоренцiї, iталiя. А чоловiча – у першiй лiзi 18-19 червня у Лейрiї, Португалiя.

31 травня вiдбулося засiдання головної тренерської ради, де було сформовано склад збiрної команди України з легкої атлетики для участi у Кубку Європи 2005.
Жiноча збiрна команда України виступатиме у вищiй лiзi 18-19 червня у Флоренцiї, iталiя. А чоловiча – у першiй лiзi 18-19 червня у Лейрiї, Португалiя.
 
Склад команди на Кубок Європи вища лiга, жiнки 18-19 червня, Флоренцiя (iталiя)
 
100м – Кожем’якiна iрина
200м – Майданова Марина
400м – Єфремова Антонiна
800м – Твердоступ Тамара
1500м – Непорадна Неля, Лiщинська iрина (лист очiкування)
3000м – Кривобок Тетяна, Головченко Тетяна
5000м – Беркут Наталя
100м з/б – Снєгур Євгенiя
400м з/б – Волосюк Оксана
3000м з/п – Мара Валерiя
висота – Паламар Вiта
жердина – Кущ Наталя, Балахонова Анжела (лист очiкування)
довжина – Молчанова Вiкторiя
потрiйний – Шишлюк Олександра
ядро – Насонова Тетяна
диск – Антонова Олена
спис – Ляхович Тетяна, iванкова Ольга
молот – Саєнко iрина
естафета 4х100м – Штангєєва iрина, Шепетюк iрина, Пастушенко Олена, Кравченко Анжела
естафета 4х400м – iлюшкiна Оксана, Пилюгiна Лiлiя, Пигида Наталя, Макух Наталя (лист очiкування)
Офiцiйнi особи:
Смєлаш Леонiд, Валерiй Чередниченко, Микола Крот, Сергєєв Олег, Юрiй Горбаченко, Костянтин Стєпанцов, Воловик В., Микитась Надiя, Перегинець Михайло (лист очiкування)
 
Склад команди на Кубок Європи перша лiга, чоловiки 18-19 червня, Лейрiя (Португалiя)
 
100м – Костянтин Васюков, Анатолiй Довгаль (лист очiкування)
200м – Дмитро Глущенко
400м – Євген Зюков
800м – рiшення буде прийняте пiсля Кубку НСК “Олiмпiйський”
1500м – Василь Цикало
3000м – Ситковський Олександр
5000м – Вiталiй Шафар
110м з/б – Демидюк Сергiй
400м з/б – Геннадiй Горбенко
3000м з/п – Слободенюк Вадим
висота – Кобзанов Артем
жердина – Ревенко Владислав
довжина – Олексiй Лукашевич
потрiйний – Микола Саволайнен
ядро – Андрiй Семенов
диск – Кирил Чупринiн
спис – Олег Стеценко
молот – В’ячеслав Пiскунов
естафета 4х100м – Пупов Станiслав, Чикало Вiталiй, Бублик Роман
естафета 4х400м – Твердоступ Андрiй, Книш Михайло, Демченко Володимир, Рачковський Олексiй (лист очiкування)
Офiцiйнi особи:
Александров Валерiй, Вегне О., Володимир Федорець, Павло Бардаков, Кобляков Ю., Попеляєв О., Семенова О., Пiскунов Ю., Косоруков О.
 
Остаточний склад команд буде затверджено на засiданнi виконавчого комiтету ФЛАУ 6 червня 2005 року.